Telexion s.r.o.

  • KLEIN Tools
 
 

Novinky

 
Stahovací pásek (suchy zip) na kabeláž 20mm/20m

Stahovací pásek (suchý zip) oboustraný šířka 20mm, návim 20m . Skvělý pomocník na vysvazkování kabeláže například v rozvaděčích

 

348 Kč bez DPH

 

421 Kč s DPH
 
 
 
 
T3 Innovation - CB300 - Cable Prowler - analyzáror LAN sítí

T3 Innovation - CB300 - Cable Prowler - analyzáror LAN sítí

 

15 816 Kč bez DPH

 

19 137 Kč s DPH
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, SC-SC OM3, 3m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM3 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

196 Kč bez DPH

 

237 Kč s DPH
 
 
 
 
Kabel LEXI S/FTP CAT 7 23AWG venkovní dvouplášť LSZH+PE černý

Venkovní kabel S/FTP 4 páry LSZH+PE CAT 7 drát 23AWG, dvojitý plášť LSZH + PE (UV stabilní)

 

15 Kč bez DPH

 

18 Kč s DPH
 
 
 
 
Sonda s tónovým generátorem KIT - KLEIN TOOLS

Výkonná sestava sonda s generátorem

 

2 782 Kč bez DPH

 

3 366 Kč s DPH
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, SC-LC OM3, 3m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM3 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

198 Kč bez DPH

 

240 Kč s DPH
 
 
 
 
Koncový modul pro nosníky typu Krone

Koncový plastový modul pro držáky svorkovnic typu KRONE s plastovými vázacími oky je možné použít i pro upevnění tyčí

 

59 Kč bez DPH

 

71 Kč s DPH
 
 
 
 
DROP LEXI FTTx 4 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A1 BLACK LSOH-BOX

Optický singl mode 4 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1.

 

7 Kč bez DPH

 

9 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.