Telexion s.r.o.

  • KLEIN Tools
 
 

Novinky

 
LEXI-LED TRUBICE skleněná T8 600mm, 6000K, 900Lm , 9W 175-265V AC vyzařování 320°

AKČNÍ CENA do 28.2.2017 !! Nová technologie LED trubic celoskleněné tělo a vyzařovací úhel až 320°

 

155 Kč bez DPH

 

188 Kč s DPH
 
 
 
 
Sonda s tónovým generátorem KIT - KLEIN TOOLS

Výkonná sestava sonda s generátorem

 

2 782 Kč bez DPH

 

3 366 Kč s DPH
 
 
 
 
Stahovací pásek (suchy zip) na kabeláž 20mm/20m

Stahovací pásek (suchý zip) oboustraný šířka 20mm, návim 20m . Skvělý pomocník na vysvazkování kabeláže například v rozvaděčích

 

348 Kč bez DPH

 

421 Kč s DPH
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, SC-LC OM3, 3m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM3 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

198 Kč bez DPH

 

240 Kč s DPH
 
 
 
 
T3 Innovation - CB300 - Cable Prowler - analyzáror LAN sítí

T3 Innovation - CB300 - Cable Prowler - analyzáror LAN sítí

 

15 816 Kč bez DPH

 

19 137 Kč s DPH
 
 
 
 
Kabel LEXI 4+2 žilový EZS stíněný (balení box 305m)

Kabel EZS stíněný (AL folie + lanko 7x0,2mm) drát 4 žíly 24AWG + dvě žíly 20AWG průměr pláště 5,2mm barvy vodičů červená, černá, bílá, žlutá. Napájecí vodiče červená, černá Možnost uložení na i pod omítku Barva pláště bíla měrky po "m" Balení v samoodvíje

 

7 Kč bez DPH

 

9 Kč s DPH
 
 
 
 
LAN TESTER - VDV Scout® Pro 2 Tester Kit - KLEIN TOOLS

Tester datových kabelů LAN TESTER - VDV Scout® Pro 2 Tester Kit

 

2 782 Kč bez DPH

 

3 366 Kč s DPH
 
 
 
 
Kabel optický armovaný skelnými vlákny ANTIRODENT ARMED, 12 vláken SM 9/125, G.657A, CLT, MDPE, 6,3mm, 500N

ANTIRODENT PE CLT, optický kabel venkovní, ochrana proti hlod. (skel. vlákna), černý PE, d6,3mm, pev. v tahu 500N, vlákna v prim. ochraně 250µm, CLT, dielektrický, 12 vl. SM 9/125 G.657A, povolený r ohybu 125mm

 

16 Kč bez DPH

 

19 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.