Telexion s.r.o.

  • KLEIN Tools
 
 

Novinky

 
Patch kabel 50/125, SC-LC OM3, 3m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM3 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

198 Kč bez DPH

 

240 Kč s DPH
 
 
 
 
Kabel LEXI 4+2 žilový EZS stíněný (balení box 305m)

Kabel EZS stíněný (AL folie + lanko 7x0,2mm) drát 4 žíly 24AWG + dvě žíly 20AWG průměr pláště 5,2mm barvy vodičů červená, černá, bílá, žlutá. Napájecí vodiče červená, černá Možnost uložení na i pod omítku Barva pláště bíla měrky po "m" Balení v samoodvíje

 

7 Kč bez DPH

 

9 Kč s DPH
 
 
 
 
Protahovací pero sklolaminátove ve stojanu 6mm - 100m

Sklolaminátové protahovací pero ve stojanu délka 100m průměr 6mm, montážní očko na uchycení kabelu Váha 7kg

 

4 290 Kč bez DPH

 

5 191 Kč s DPH
 
 
 
 
T3 Innovation - GT1005  GigTest - double - validátor datových sítí

Validace pasivní kabeláže až na 1Gbps, aktivní testy na síti, vyhodnocení měření PoE, atd.. s triskem protokolů

 

26 760 Kč bez DPH

 

32 380 Kč s DPH
 
 
 
 
Protahovací pero sklolaminátove ve stojanu 8mm - 300m

Sklolaminátové protahovací pero ve stojanu délka 300m průměr 8mm, montážní očko na uchycení kabelu Váha 47 kg

 

11 580 Kč bez DPH

 

14 012 Kč s DPH
 
 
 
 
T3 Innovation - GT1000  GigTest - single - validátor datových sítí

Validace pasivní kabeláže až na 1Gbps, aktivní testy na síti, vyhodnocení měření PoE, atd.. s triskem protokolů

 

13 980 Kč bez DPH

 

16 916 Kč s DPH
 
 
 
 
Kabel optický armovaný skelnými vlákny ANTIRODENT ARMED, 12 vláken SM 9/125, G.657A, CLT, MDPE, 6,3mm, 500N

ANTIRODENT PE CLT, optický kabel venkovní, ochrana proti hlod. (skel. vlákna), černý PE, d6,3mm, pev. v tahu 500N, vlákna v prim. ochraně 250µm, CLT, dielektrický, 12 vl. SM 9/125 G.657A, povolený r ohybu 125mm

 

16 Kč bez DPH

 

19 Kč s DPH
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, SC-SC OM3, 3m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM3 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

196 Kč bez DPH

 

237 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.