Status: Novinka

 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

jen ve statusu Novinka 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

9

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
LEXI-Net GYFXTH - 12 vl. opt. kabel universální OM2 50/125 FRLSZH Eca

Universální indoor/outdoor gelový optický kabel FRLSZH (Eca) - 12 vláken MM 50/125 OM2 - gelová trubička - skleněná příze - pevný silný plášť FRLSZH (1,5mm) průměr kabelu 5,8mm +-0,2 Velkou předností tohoto kabelu je velká pevnost dík

 

18.70 Kč  bez DPH

 

22.63 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net GYFXTH - 8 vl. opt. kabel universální OS2 9/125 G.652D FRLSZH Eca

Universální indoor/outdoor gelový optický kabel FRLSZH (Eca) - 8 vláken SM 9/125 OS2 G.652D - gelová trubička - skleněná příze - pevný silný plášť FRLSZH (1,5mm) průměr kabelu 5,8mm +-0,2 Velkou předností tohoto kabelu je velká pevno

 

11.70 Kč  bez DPH

 

14.16 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Napájecí panel 8x230V-IEC320 C14, ČSN,vypínač s kontrolkou, rack 19'' 1U, kabel 1,8m

Nápajecí panel 19" s připojením do UPS 19" velikost 1U 8x 230V/10A Koncovka do UPS IEC320 - C14 Krytý vypínač s kontrolkou Délka přívodního kabelu 1,8m (3x1,5mm2)

 

649.00 Kč  bez DPH

 

785.29 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Optická kazeta pro 24 svárů, transp. víčko,2x výklopné držáky na 12svárů OPTRONICS

Optická kazeta OPTRONICS disponuje unikátním systémem pro vedení vláken v její vnitřní i vnější části. Kazeta umožňuje snadné stohování, přičemž stohované kazety je možno vyklápět díky přídavným plastovým pantům. Balení obsahuje: - dva hřebínky,

 

119.00 Kč  bez DPH

 

143.99 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Optická vana LEXI-Net, 19", 1U 24x SC simplex výsuvná

Optická vana LEXI-Net výsuvná 19" 1U pro 24x SC (24x LC Duplex, 24x E2000) Pevná konstrukce - síla materíálu 1,5mm Vypalovaný černý matný krupičkový lak Úchyty na tahové prvky 2ks Dva záměnné kabelové vstupy pro 2x přímý vstup a 1x úhlový

 

730.00 Kč  bez DPH

 

883.30 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Optická vana LEXI-Net, 19", 1U 24x SC simplex výsuvná s 1x kazetou OPTRONICS

Optická vana LEXI-Net výsuvná 19" 1U pro 24x SC (24x LC Duplex, 24x E2000) vybavená 1ks kazetou OPTRONICS Pevná konstrukce - síla materíálu 1,5mm Vypalovaný černý matný krupičkový lak Úchyty na tahové prvky 2ks Dva záměnné kabelové vstupy pro

 

820.00 Kč  bez DPH

 

992.20 Kč  s DPH

 Novinka 

 sestava 

   
 
 
 
 
 
Redukce UPS 230V 1 zásuvka / UPS. Délka kabelu 23cm. (redukce CEE 7/5 na IEC320 C14

Redukce 230V/10A pro připojení k UPS Zásuvka 230V French/CZ type Zástrčka do UPS typ IEC320 - C14) Délka kabelu včetně koncovky C14 23cm 3x1mm2

 

125.00 Kč  bez DPH

 

151.25 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
VDV MapMaster 2.0™ tester kabelů

VDV MapMaster 2.0™ tester kabelů - vlastnosti " Měří, testuje a mapuje datové, koaxiální a telefonní kabely " zobrazuje zkraty, špatně zapojené a přehozené páry, detekuje rozpárování a přerušený vodič/kabel " Pomocí kapacitní technologie s velkou p

 

3 690.00 Kč  bez DPH

 

4 464.90 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
ToneMaster™- Tónový generátor s vysokým výkonem - TURBO

Tónový generátor s vysokým výkonem funkcí TURBO S funkcí TURBO o 700% vyšší výkon oproti běžnému generátoru Dualní tón 1165 Hz a 874 Hz Dva tóny 1165 Hz a 874 Hz Výkon: LO 3.6 dBm HI 9.3 dBm TURBO Power Mode LO 12.3 dBm HI 18.4 dB

 

1 995.00 Kč  bez DPH

 

2 413.95 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.