Status: Novinka

 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

jen ve statusu Novinka 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

13

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Protahovací pero Klein Tools, v pouzdře, drážkované 30,5m průměr 4,8mm

Protahovací pero Klein Tools 30,5m Drážkovaný profil s průměrem 4,8mm Sklolaminátová konstrukce Zakončení s ocelovou pružinou cca 17cm Odvíjecí pouzdro pro snadnou práci o průměru 330,2mm Váha 1,4kg -

 

3 920.00 Kč  bez DPH

 

4 743.20 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Protahovací pero Klein Tools, v pouzdře, drážkované 15,2m průměr 4,8mm

Protahovací pero Klein Tools 15,2m Drážkovaný profil s průměrem 4,8mm Sklolaminátová konstrukce Pevné zakončení Odvíjecí pouzdro pro snadnou práci o průměru 330,2mm Váha 1,1kg

 

2 420.00 Kč  bez DPH

 

2 928.20 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Protahovací pero Klein Tools, v pouzdře, drážkované 30,5m průměr 4,8mm

Protahovací pero Klein Tools 30,5m Drážkovaný profil s průměrem 4,8mm Sklolaminátová konstrukce Pevné zakončení Odvíjecí pouzdro pro snadnou práci o průměru 330,2mm Váha 1,4kg

 

3 330.00 Kč  bez DPH

 

4 029.30 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Modul pro 1x keystone 22,5x45mm s prachovkou úhlový

Modul pro 1x keystone 22,5x45mm s prachovou krytkou konektoru a popisným štítkem, úhlový. Použití do podlahových krabic, parapetních žlabů a různých zásuvek určených pro použití modulů 45x45mm

 

14.80 Kč  bez DPH

 

17.91 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Ochrana sváru smrštitelná 45mm - SLIM (1mm drát)

Ochrání svár proti poškození Tepelně smrštitelná Délka 45mm verze SLIM 1mm drát - výstuha

 

6.00 Kč  bez DPH

 

7.26 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Ochrana sváru smrštitelná 60mm - SLIM (1mm drát)

Ochrání svár proti poškození Tepelně smrštitelná Délka 60mm verze SLIM 1mm drát - výstuha

 

8.00 Kč  bez DPH

 

9.68 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Patch kabel 09/125, LC-LC, 7m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

268.00 Kč  bez DPH

 

324.28 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Patch kabel 09/125, SC-LC, 7m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

258.00 Kč  bez DPH

 

312.18 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, LC-LC, 15m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM2 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

325.00 Kč  bez DPH

 

393.25 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, LC-LC OM3, 15m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM3 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

350.00 Kč  bez DPH

 

423.50 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, SC-LC OM3, 5m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM3 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

205.00 Kč  bez DPH

 

248.05 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, SC-SC OM3, 5m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM3 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

205.00 Kč  bez DPH

 

248.05 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
ToneMaster™- Tónový generátor s vysokým výkonem - TURBO

Tónový generátor s vysokým výkonem funkcí TURBO S funkcí TURBO o 700% vyšší výkon oproti běžnému generátoru Dualní tón 1165 Hz a 874 Hz Dva tóny 1165 Hz a 874 Hz Výkon: LO 3.6 dBm HI 9.3 dBm TURBO Power Mode LO 12.3 dBm HI 18.4 dB

 

1 995.00 Kč  bez DPH

 

2 413.95 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.