DROP LEXI FTTx 4 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A1 BLACK LSOH - Metráž

 
 
 
 
 
 
 
DROP LEXI FTTx 4 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A1 BLACK LSOH - Metráž
 
 
 
 
  • DROP LEXI FTTx 4 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A1 BLACK LSOH - Metráž
  • DROP LEXI FTTx 4 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A1 BLACK LSOH - Metráž
  • DROP LEXI FTTx 4 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A1 BLACK LSOH - Metráž
  • DROP LEXI FTTx 4 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A1 BLACK LSOH - Metráž
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

Lexi-NET 

KódLEXI-DROP-4-9/125-M
EAN
Dostupnost
skladem
 
Dostupnost na pobočkách
skladem 

SK1

není skladem 

SK2

není skladem 

EXT

 
Vaše cena bez DPH 7.50   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 9.08   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Popis produktu:

Optický singl mode 4 vláknový univerzální  - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1.
Konstrukce kabelu dovoluje malý poloměr ohybu.
Kabel je dodáván v samoodvíjecích boxech na plastové cívce. Délka převěsů závislá na místních podmínkách, optimálně do 80m  v ideálních podmínkách až 120 m
Kabel má průměr 3 mm a značenou metráž.

Počet vláken: 4
Typ vlákna: Single mode 9/125 mikronů, G.657A1
Útlum: 1310nm < 0,36 dB/km ,  1550nm <0.25dB/km
Nosným prvkem kevlarová příze, velká odolnost v tahu (až 600 N)
Plášť: FRNC (LSOH), voděodolný, UV resistant
Malý poloměr ohybu
Značená metráž

Pracovní podmínky:
Teplota při instalaci: -20° až +60°C
Teplota při provozu: -40° až +70°C
Teplota při skladování: -40° až +70°C

Datasheet naleznete v souvisejících dokumentech


 

Obchodníci

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stránky výrobce:

www.lexi.cz


 
 
 
 
 
 
 

Související dokumenty

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.