Patch kabel 50/125, SC-SC, 5m duplex

 
 
 
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, SC-SC, 5m duplex
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

Lexi-NET 

KódPATCHOP-50/SC-SC-5M
EAN
Dostupnost
skladem
 
Dostupnost na pobočkách
skladem 

SK1

není skladem 

SK2

není skladem 

EXT

 
Vaše cena bez DPH 219.00   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 264.99   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Patch cordy jsou v provedeni OM2 , LSZH 2mm

Obecné parametry
Vložný útlum: <= 0.5dB (Max.)
Zpětný útlum: => 45dB
Teplota při zapojení: -20oC až +75oC
Teplota při skladování: -40oC až +75oC

Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkretní naměřené hodnoty


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Aleš Mikulášek, ales@telexion.cz


 
 
 
 
 
 

Stránky výrobce:

www.lexi.cz


Stránky o produktu:

www.lexi.cz


 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.