Switch TP-Link T1600G-28PS JetStream™ 24x GLAN s POE+, L2 Managed, 4xSFP Combo

 
 
 
 
 
 
 
Switch TP-Link T1600G-28PS JetStream™ 24x GLAN s POE+, L2 Managed, 4xSFP Combo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

TP-Link 

KódPEN-52453660
EAN
Dostupnost
není skladem
 
Dostupnost na pobočkách
není skladem 

SK1

není skladem 

SK2

není skladem 

EXT

 
Vaše cena bez DPH 6 550.00   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 7 925.50   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TP-Link T1600G-28PS poskytuje 24x 10/100/1000Mbit/s portů RJ45, které podporují standard 802.3at/af PoE s celkovým výkonem až 192 W. Je vybaven 4x gigabitovými SFP sloty a funkcemi L2 a L2+.
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

T1600G-28PS poskytuje 24x 10/100/1000Mbit/s portů RJ45, které podporují standard 802.3at/af PoE s celkovým výkonem až 192 W. To je dostatečně silné a flexibilní pro rozmístění bezdrátových access pointů nebo IP síťových bezpečnostních kamer. Switch je také vybaven 4x gigabitovými SFP sloty, které rozšiřují přizpůsobivost vaší sítě. Dále poskytuje vysoký výkon, výkonné funkce L2 a L2+, jako je statické směrování, řízení síťového provozu QoS na podnikové úrovni a užitečné bezpečnostní strategie. Je ideální volbou projekty nebo obchodní sítě, které potřebují funkci PoE.

Napájení přes ethernet (PoE) v souladu se standardem IEEE 802.3at/af

T1600G-28PS poskytuje 24 10/100/1000Mbit/s portů RJ45, které podporují PoE v souladu s 802.3at/af s celkovým výkonem až 192W pro napájení jakéhokoli zařízení v souladu se standardem 802.3at/af. Kompaktní a flexibilní switch T1600G-28PS je vhodný pro flexibilní použití technologie PoE k rozmístění bezdrátových access pointů nebo bezpečnostních IP kamer pro projekty nebo malé podnikové sítě.

Široká paleta funkcí na 2. síťové vrstvě (L2 a L2+)

T1600G-28PS podporuje bohaté funkce L2, včetně 802.1Q Tag VLAN, izolace portů, zrcadlení portů, STP/RSTP/MSTP, řízení agregace linek a řízení toku 802.3x. Switch dále nabízí pokročilé funkce pro správu sítě, např. detekci smyček, diagnostiku kabelů a IGMP Snooping. Funkce IGMP Snooping zajišťuje, aby switch inteligentně předával datový proud vysílání multicast pouze příslušným odběratelům, zatímco funkce IGMP Throttling & Filtering omezuje každého odběratele na úrovni portu, aby zabránila neoprávněnému přístupu k datovému proudu multicast. Navíc T1600G-28PS podporuje funkci L2+ statické směrování, která jednoduchým způsobem poskytuje segmentaci sítě s interním směrováním přes switch a pomáhá k efektivnějšímu využití provozu sítě.

Zabezpečení sítě

T1600-28PS poskytuje IP-MAC-Port Binding, Port Security, Storm control a DHCP Snooping, což chrání před broadcastovými bouřemi, ARP útoky atd. Dále funkce kontrolních seznamů přístupů (ACL, L2 až L4) omezuje přístup k citlivým síťovým zdrojům odepíráním packetů postavených na zdrojích a cílech adres MAC, IP, TCP/UDP portech a dokonce i VLAN ID. Mimoto switch podporuje 802.1X, což umožňuje ověření síťového klienta přes externí Radius server. Funkce Guest VLAN podporuje povolení přístupu non-802.1X klientů k určitým síťovým zdrojům.

Parametry:

Standardy a protokoly: IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q, IEEE 802.1x,IEEE 802.1p

Rozhraní:

24x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4x Combo 100/1000Mbps SFP Slots
PoE Ports (RJ45): Standard: 802.3at/af compliant, PoE Ports: 24 Porty, napájení 180 W

Síťová média:

10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 kabel (maximum 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e nebo vyšší kabel (maximum 100 m)
100BASE-FX:MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF

Větráky: 3
Napájení: externí, 100 až 240 V AC, 50 / 60 Hz
Rozměry (Š x H x V): 440 x 330 x 44 mm

Výkon:

Šířka pásma / Základní deska: 48 Gbps
Tabulka MAC adres: 8 k
Rychlost předávání paketů: 35, 7 Mpps
Jumbo Frame: 10240 Bytes

Kvalita služeb:

Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR, Port/Flow- based Rate Limiting, Voice VLAN

L2 funkce:

IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection: 802.3x Flow Control

VLAN: Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Access Control List: L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID, Time Range Based

Security:

SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control

Management:

Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping,DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Certifikace: CE, FCC
Systémové požadavky: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ nebo Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® nebo Linux

Součást balení:

Switch
Napájecí kabel
Rychlá instalační příručka
Resource CD
Rackmount Kit
Gumové nohy



 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Radek Štercl, 549 244 744, 775 708 555, radek@telexion.cz


 
 
 
 
 
 

Stránky výrobce:

https://www.tp-link.com/cz/


 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.