Switch TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210) JetStream™ L2 Managed, 8x GLan, 2xSFP

 
 
 
 
 
 
 
Switch TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210) JetStream™ L2 Managed, 8x GLan, 2xSFP
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

TP-Link 

KódPEN-52453610
EAN
Dostupnost
skladem
 
Dostupnost na pobočkách
není skladem 

SK1

není skladem 

SK2

skladem 

EXT

 
Vaše cena bez DPH 2 785.00   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 3 369.85   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
T2500G-10TS (TL-SG3210) je precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link v kompaktním designu, který snadno umístíte do 19" racku. Je vybavený 8 porty s rychlostí až 1000 Mbps, dvěma porty SFP a sériovým rozhraním RS-232.
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

T2500G-10TS (TL-SG3210) je precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link z řady JetStream v kompaktním designu, který snadno umístíte do 19" racku. Je vybavený 8 porty s rychlostí až 1000 Mbps, takže klidně připojíte rychle další prvky sítě, jako jsou další switche, servery, diskové stanice a další. Navíc je zařízení vybaveno nezávislýma dvěma porty SFP a sériovým rozhraním RS-232. Zařízení podporuje nejrůznější síťové protokoly a samozřejmostí je detekce kroucených kabelů či informační LED pro jednotlivé porty. Je vhodný do středních a velkých podnikových sítí.

Parametry:

Rozhraní:

8 10/100/1000Mbps RJ45 (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2x 1000 Mbps SFP Sloty
1x Console Port

Síťová média:

10BASE-T: UTP kategorie kabelu 3, 4, 5 (maximum 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP kategorie kabelu 5, 5e, 6 nebo vyšší (maximum 100 m)
1000BASE-X: MMF, SMF

Rozměr (š x h x v): 294 x 180 x 44 mm
Napájecí zdroj: 100~240 V AC, 50 / 60 Hz

Výkon:

Bandwidth/Backplane: 20 Gbps
MAC Address Table: 8k
Packet Buffer Memory:  4 MB
Packet Forwarding Rate: 1,49 Mpps
Jumbo Frame: 9 KB

Kvalita služeb:

Podpora priority 802.1p CoS/DSCP
Podporuje 4 prioritní fronty
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Hlasová VLAN

L2 funke:

IGMP Snooping v1/v2/v3
MLD v1/v2 Snooping
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
Port isolation
BPDU filtering/guard
TC/Root protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
LLDP/LLDP-MED
DHCP VLAN Relay
L2PT

VLAN:

Podporuje současně 4K VLANs (mimo 4K VLAN IDs)
MAC/Protocol-based VLAN
GARP/GVRP
LAN VPN (QinQ)
Management VLAN configuration

Access Control List: L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID; Time Range Based
Certifikace: CE, FCC

Zabezpečení:

IP-MAC-Port-VID Binding
AAA
HCP Snooping
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius, Guest VLAN
DoS Defend
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
PPPoE

Management:

Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Dual Image
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS

Obsah balení:

Switch
Napájecí kabel
Rychlá instalační příručka
CD
Rackmount Kit
Gumové nohy



 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Radek Štercl, 549 244 744, 775 708 555, radek@telexion.cz


 
 
 
 
 
 

Stránky výrobce:

https://www.tp-link.com/cz/


 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.