Switch TP-Link T2600G-28MPS (TL-SG3424P) JetStream™ 24x GLAN s POE+, 4x SFP, 384W

 
 
 
 
 
 
 
Switch TP-Link T2600G-28MPS (TL-SG3424P) JetStream™ 24x GLAN s POE+, 4x SFP, 384W
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

TP-Link 

KódPEN-52453640
EAN
Dostupnost
není skladem
 
Dostupnost na pobočkách
není skladem 

SK1

není skladem 

SK2

není skladem 

EXT

 
Vaše cena bez DPH 8 419.00   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 10 186.99   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
T2600G-28MPS (TL-SG3424P) je precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link z řady JetStream™ kompaktním designem formátu 19", který snadno umístíte do racku.
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

T2600G-28MPS (TL-SG3424P) je precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link z řady JetStream™ kompaktním designem formátu 19", který snadno umístíte do racku.

Je vhodný do středních a velkých podnikových sítí. Switch je vybavený 24 porty s rychlostí až 1000 Mbps a podporou POE+ , takže klidně připojíte rychle další prvky sítě jako jsou další switche, servery, diskové stanice a další.

Navíc je zařízení vybaveno čtyřmi porty SFP a sériovým rozhraním RS-232. Zařízení podporuje nejrůznější síťové protokoly a samozřejmostí je detekce kroucených kabelů či informační LED pro jednotlivé porty.

Parametry:


Standardy and Protocoly: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p

Rozhraní:

24 x 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4x 1000 Mbps SFP Slots
1x Console Port
1x Micro-USB Console Port

Network Media:

10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m),
1000BASE-X: MMF, SMF

PoE Porty (RJ45): Standard: 802.3 at/af compliant
PoE Ports: 24 Ports
Power Supply: 320 W
Napájení: 100~240VAC, 50/60Hz
Rozměry (š x v x h): 440 x 330 x 44 mm

PERFORMANCE

Bandwidth/Backplane: 56 Gbps
MAC Address Table: 16 k
Packet Forwarding Rate: 41,7 Mpps
Jumbo Frame: 9216 Bytes

Ostatní:

Certifikace: CE, FCC, RoHS
Obsah balení: Switch, napájecí kabel, stručný návod, CD, Rackmount Kit, Rubber Feet
Podporované OS: Microsoft® Windows® XP, Vista™, 7, 8, 10, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Provozní prostředí: teplota 0°C až 40°C


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Radek Štercl, 549 244 744, 775 708 555, radek@telexion.cz


 
 
 
 
 
 

Stránky výrobce:

https://www.tp-link.com/cz/


 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.