Switch TP-Link T2600G-28TS(TL-SG3424) JetStream™L2 mananaged, 24x GLAN, 4x SFP

 
 
 
 
 
 
 
Switch TP-Link T2600G-28TS(TL-SG3424) JetStream™L2 mananaged, 24x GLAN, 4x SFP
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

TP-Link 

KódPEN-52453630
EAN
Dostupnost
skladem
 
Dostupnost na pobočkách
není skladem 

SK1

není skladem 

SK2

skladem 

EXT

 
Vaše cena bez DPH 5 168.00   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 6 253.28   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gigabitový řízený L2 switch TP-LINK JetStream T2600G-28TS je vybaven 24 porty 10/100/1000 Mbit/s a 4 gigabitovými SFP sloty. Tento switch poskytuje vysoký výkon a výkonné funkce L2 a L2+.
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Gigabitový řízený L2 switch TP-LINK JetStream T2600G-28TS je vybaven 24 porty 10/100/1000 Mbit/s a 4 gigabitovými SFP sloty. Tento switch poskytuje vysoký výkon, výkonné funkce L2 a L2+, jako jsou statické směrování, řízení síťového provozu QoS na podnikové úrovni a jiné pokročilé strategie zabezpečení. Funkce vázání na IP-MAC-Port a seznam řízení přístupu (ACL) chrání síť před broadcastovými bouřemi, útoky ARP a útoky odmítnutí služby (DoS) apod. Funkce Quality of Service (QoS, L2 až L4) poskytuje vylepšené řízení provozu v síti pro plynulejší a rychlejší přesun vašich dat. Snadno ovladatelné rozhraní webové správy spolu s podporou CLI, SNMP, RMON a Dual Image zrychlují nastavení a konfiguraci bez zbytečných prostojů. Poskytne ideální řešení sítě pro pracovní skupiny a oddělení, která vyžadují nenákladnou variantu L2 gigabitového switche.

Výhody:


Gigabitová ethernetová připojení na všech portech poskytují plnou rychlost pro přenos dat
Funkce L2+ statické směrování pomáhá v interní komunikaci k efektivnějšímu využívání síťových zdrojů
Funkce vázání na adresu IP, MAC, port, ACL, zabezpečení portů, ochrana proti útokům DoS, Storm control, DHCP Snooping, ověřování 802.1X a protokol Radius poskytují silné možnosti zabezpečení sítě
Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP Snooping optimalizují hlasové a video aplikace
Podpora IPv6 s duální sadou protokolů IPv4/IPv6, MLD snooping, IPv6 neighbor discovery
Řízené režimy Web, CLI (Console Port, Telnet, SSH), SNMP, RMON a Dual Image poskytují bohaté možnosti správy.

Bezpečné připojení k síti

L2 řízený switch TP-LINK JetStream T2600G-28TS poskytuje funkce vázání na IP-MAC-Port, zabezpečení portů, storm control a DHCP Snooping, které chrání před broadcastovými bouřemi, útoky ARP apod. Obsahuje zabezpečení proti některým typickým útokům DoS. Před těmito útoky se můžete chránit mnohem snadněji než dříve. Seznamy řízení přístupu (ACL, L2 až L4) omezují přístup k citlivým síťovým zdrojům zakazováním paketů na základě zdrojové a cílové adresy MAC, adresy IP, portů TCP/UDP a dokonce i ID sítě VLAN.  Switch také podporuje ověřování 802.1x, které se používá spolu se serverem RADIUS k vyžadování určitých autentizačních údajů před tím, než je povolen přístup k síti. Funkce Guest VLAN umožňuje klientům bez protokolu 802.1X přistupovat k určitým síťovým zdrojům.

Pokročilé funkce QoS

Slouží k integraci hlasových, datových a video služeb v jedné síti pomocí několika prostředků, např. IP a MAC adresy, protokolu TCP nebo čísla portu UDP atd., aby byl vždy zajištěn čistý, plynulý a nekolísavý chod hlasových a video aplikací. Ve spojení s podporou hlasové sítě VLAN budou hlasové aplikace fungovat mnohem plynuleji.

Široká paleta funkcí L2 a L2+

T2600G-28TS podporuje kompletní řadu funkcí L2, včetně 802.1Q Tag VLAN, zrcadlení portů, STP/RSTP/MSTP, protokol řízení agregace linek a řízení toku 802.3x. Dále je vybaven pokročilými funkcemi pro správu sítě, např. diagnostika kabelů a IGMP Snooping. Funkce IGMP Snooping zajišťuje, aby switch inteligentně předával datový proud vysílání multicast pouze příslušným odběratelům, zatímco funkce IGMP Throttling & Filtering omezuje každého odběratele na úrovni portu, aby se zabránilo neoprávněnému přístupu k datovému proudu multicast. Switch T2600G-28TS podporuje funkci L2+ — statické směrování, což je jednoduchý způsob, jak zajistit segmentaci sítě s vnitřním směrováním pomocí switche a vyšší efektivitu síťového provozu.

Parametry:

Rozhraní:

24x 10/100/1000 RJ45
4x 1000Mbps SFP Sloty
1x konzolový port RJ45
1x Micro-USB konzolový port

Síťová média:

10BASE-T: UTP kategorie 3, 4, 5 kabel (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP kategorie 5, 5e nebo vyšší kabel (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF

Rozměry: 440 x 220 x 44 mm
Zdroj: 100~240 V AC, 50 / 60 Hz
Spotřeba energie: Max 19,15 W
Větrák: ne
Certifikace: CE, FCC
Standardy a protokoly: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p

Výkon:

Bandwidth/Backplane: 56 Gbps
Rychlost přesměrování paketů: 41,67 Mpps
Počet MAC adres: 16 k
Jumbo Frame: 9216 Bytes

Softwarové vlastnosti:

Support 802.1p CoS/DSCP priority
Podporuje 8 prioritních front
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Hlasový VLAN

L2 funkce:

IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control

VLAN:

Support IEEE802.1Q with 4K VLAN groups and 4K VIDs
802.1Q/ MAC/Protocol-based/Private VLAN
GARP/GVRP

Access Control List:

L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address
IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based

Security:

IP-MAC-Port Binding
802.1x and Radius Authentication
DoS Defence
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Management:
Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
PPPoE Circuit ID
DHCP Relay
DHCP Server
DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82
Dual Image
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS

Součást balení:

Switch
Napájecí kabel
Rychlá instalační příručka
CD
Rackmount Kit
Gumové nohy



 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Radek Štercl, 549 244 744, 775 708 555, radek@telexion.cz


 
 
 
 
 
 

Stránky výrobce:

https://www.tp-link.com/cz/


 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.