Switch TP-Link T3700G-52TQ L3, 48x GLAN, 4xSFP+ 10G combo

 
 
 
 
 
 
 
Switch TP-Link T3700G-52TQ L3, 48x GLAN, 4xSFP+ 10G combo
 
 
 
 
  • Switch TP-Link T3700G-52TQ L3, 48x GLAN, 4xSFP+ 10G combo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

TP-Link 

KódPEN-5245375
EAN
Dostupnost
není skladem
 
Dostupnost na pobočkách
není skladem 

SK1

není skladem 

SK2

není skladem 

EXT

 
Vaše cena bez DPH 59 590.00   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 72 103.90   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TP-LINK T3700G-52TQ je L3+ switch určený k výstavbě vysoce dostupné, škálovatelné a robustní síti. Přepínač je vybaven 48x Gigabit LAN porty, 4x combo Gigabit SFP a až 4x 10Gb SFP sloty.
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

TP-LINK T3700G-52TQ je L3+ switch určený k výstavbě vysoce dostupné, škálovatelné a robustní síti. Přepínač je vybaven 48x Gigabit LAN porty, 4x combo Gigabit SFP a až 4x 10Gb SFP sloty. Switch podporuje velmi bohaté nastavení routování v 3síťové vrstvě jako např. RIP a OSPF a podporuje stahování a redundanci napájecí části.

Parametry:

Standardy a protokoly: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p

Rozhraní:

48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 combo gigabit SFP Slots Up to 4 10G SFP+ Slots (2 fixed and 2 optional 10G SFP+ Slots)
1 konzolní port

Síťová média:

10BASE-T: UTP kategorie 3, 4, 5 kabel (maximum 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP kategorie 5, 5e nebo vyšší kabel (maximum 100 m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
10GBASE-LR
10GBASE-SR

Rozměry: 440 x 420 x 44 mm
Chlazení: 2x větrák
Napájení: 100~240 V AC, 50 / 60 Hz
Systémové požadavky: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux
Provozní teplota: 0° až 40°C
Skladovací teplota: -40° až 70°C
Certifikace: CE, FCC

Obsah balení:

Switch
Napájecí kabel
Instalační medium
Držák pro 19" rozvaděč


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Radek Štercl, 549 244 744, 775 708 555, radek@telexion.cz


 
 
 
 
 
 

Stránky výrobce:

https://www.tp-link.com/cz/


 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.