Ubiquiti E7-Audience - UniFi Enterprise E7 Audience UniFi Access Point
| Výrobce |
Nepřiřazeno |
|
|---|---|---|
| Kód | DIS-10904617 | |
| EAN | ||
| Dostupnost |
|
|
| Dostupnost na pobočkách |
|
|
| Vaše cena bez DPH | 47 050.00 Kč | |
| DPH | 21% | |
| Vaše cena s DPH | 56 930.50 Kč | |
| Garance ceny | Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás! | |
| Záruka | 24 Měsíce | |
| Objednat |
|
|
| Hodnocení produktu |
![]() ![]() ![]() ![]()
Hodnoceno 0x
|
|
Upozornění: Prodej této položky podléhá schválení výrobcem a je dostupný pouze na základě projektu. Pro získání projektové ceny (nižší než je uvedená) je nutné podat žádost prostřednictvím vašeho primárního obchodního kontaktu. Bez schválení a projektu..
Zařazení produktu
Diskuse (0)
Diskuse
Poslat info
- +Akce
- +Strukturovaná kabeláž
- +Optika
- +Kabely
- +Rozvaděče
- +Napájení a PoE
- +Měniče napětí a UPS
- +Elektroinstalační materiál
- +TP-LINK
- +Mikrotik
- +Ubiquiti Networks
- +Baterie
- +Eaton
- +APC
- +Měřící přístroje
- +Telekomunikace
- Nástroje / nářadí
- +Kamerové systémy
- +Videotelefony
- +EZS Hikvision
- +Termovize Hikvision
- +LED žárovky - VÝPRODEJ
- Gelové akumulátory
- Telefonní přístroje
- Výprodej
- Zapůjčíme
Naposledy navštívené
| Kód | Název produktu | Vaše cena |
|---|








Podrobnosti o produktu
Popis produktu:
Upozornění: Pro tento produkt poskytujeme individuální projektové nacenění v závislosti na konfiguraci, rozsahu a podmínkách projektu. Pro bližší informace kontaktujte svého obchodního zástupce.
Ubiquiti UniFi Enterprise 7 Audience je zařízení ze série Enterprise, která je určena pro podnikové prostředí.
Bezdrávoý přístupový bod UniFi E7 Audience je vybaven dvojicí ethernetových portů, oba s podporou vstupního napájení POE++ (1x GE + 1x 10GE). S podporou standardu 802.11be (WiFi 7) a dual-band WiFi 5 + 6 GHz nabízí modulační rychlost celkem až 20.1 Gbps *. Nastavitelná anténa s podporou Beamforming dosahuje zisku 15dBi s vyzařovacím úhlem 50° nebo 10dBi s vyzařovacím úhlem 90°, díky čemu umožňuje optimalizaci pokrytí signálem. Perfektně se tak hodí pro vnitřní instalace s vysokou hustotou, například do koncertních hal, na sportovní stadiony a jiná místa s výskytem velkého počtu klientských zařízení na malém prostoru.
* Maximální modulační rychlost se může lišit v závislosti na místních regulačních podmínkách.
Klíčové vlastnosti
Centrální správa
Zařízení UniFi jsou ovládána centrálně pomocí aplikace UniFi Network Server. Aplikace ke stažení je dostupná pro OS Windows / Linux / MAC nebo lze zakoupit samostatný HW kontroler, případně je aplikace také součástí vybraných UniFi routerů.
Obsah balení
Obchodníci