Zápůjčky zařízení

20.8.2020

 

  •  Nabízíme našim zákazníkům měření strukturovaných kabeláží validačním přístrojem T3 NetChaser NC950-AR včetně měřících protokolů.

 

  • Nabízíme měření singlemode i multimode  VIAVI OTDR MTS-4000, včetně analýzy trasy a tisku protokolů.

 

  • Nabízíme měření optických propojů a tras jak multimode 850/1300nm tak singlemode 1310/1550nm přístrojem pro přímou metodu VIAVI (OMK-55)  .

 

 

  • Nabízíme měření a zapůjčování měřícího přístroje VIAVI NGC-4500 a Fluke DTX-1800. Umožňují měření metalických sítí až do kategorie 6A a datového toku 10G.

  

 

  • Nabízíme zapůjčování sady na spojování - konektorování optických kabelů systémem 3M Fibrlok, případně Vám konektorování zajistíme.  

 

 

  • Zajistíme Vám svaření optických kabelů nejmodernější 3D svářečkou Furukawa S178 včetně možnosti následného měřením trasy. Zápůjčka se zaškolením možná.

 

  • Nabízíme zapůjčování digitálního inspekčního, certifikačního mikroskopu VIAVI FiberChek PROBE, případně Vám inspekci a certifikaci konektorů včetně vystavení protokolů zajistíme.

 

Základní ceny půjčovného na den

ZÁP-FIT-FC-KIT       Zápůjčka digitálního inspekčního, cetrifikačního mikroskopu                              1 000 Kč

ZÁP-FITEL 178

Zápůjčka svářečky Fitel S178A 

2 000 Kč

ZÁP-2559

Zápůjčka konektorovacího kitu 3M FIBRLOK 2559 včetně lamačky

500 Kč

ZÁP-FL1800DTX

Zápůjčka měřícího cert. přístroj FLUKE 1800 DTX

2 000 Kč

ZÁP-NGC4500

Zápůjčka certifikačního měřícího přístroj NGC 4500

2 000 Kč

ZÁP-NC950

Zápůjčka měřícího přístroj T3 NC950-AR

1 000 Kč

ZÁP-MK3S

Zápůjčka měřícího kitu OMK-55

1 500 Kč

ZÁP-S005

Zápůjčka inspekčního a čistícího KITU FIT -S005

800 Kč

ZÁP-OTDR 

Zápůjčka měřícího opt. kitu SM/MM OTDR MTS 4000

2 000 Kč

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.