Kamerové systémy

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Kamerové systémy

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položek

42

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
DS-1280ZJ-XS montážní patice pro kamery

montážní patice pro kamery rozměry: Φ100 x 43.2 x 129mm vnitřní/venkovní použití

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
DS-2CD2043G2-I(2.8mm) 4MPix IP Bullet kamera; IR 40m, IP67

 

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
DS-1260ZJ Patice pro kompaktní kamery

Patice pro kompaktní kamery Materiál: Hliníková slitina Max. no

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
DS-2DE2C400MW-DE(F0)(O-STD)(S7) 4MPix IP Mini PT kamera; obj. 2,8mm; IR+LED 30m, PoE, mikrofon, reproduktor

1/3" Progressive Scan CMOS čip Rozlišení 4Mpix - 2560x1440 @ 25sn./s. Citlivost 0,00

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
DS-1280ZJ-DM21 montážní patice pro kamery

montážní patice rozměry: ø140 x výška 39mm pro IP DOME kamery:

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
DS-2CD1323G0E-I(2.8mm)(C) 2MPix IP Turret kamera; IR 30m, IP67

1/2,7" CMOS čip Progressive Scan Vestavěný objektiv 2,8mm@F2,0/ úhel záběru 112,1° (horizontální); 60° (vertikální), 132,2° (diagonální)

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
DS-2CE16D8T-IT3F(BLACK)(2.8mm) 2MPix HDTVI Bullet kamera; IR 60m, 4v1, IP67, WDR 130dB, černá

2MP kamera 4v1 - nová technologie umožňuje přepnout kameru do jednoho ze 4 módů využívající přenos videosignálu po koaxiálním kabelu.Mód CVBS(Analog) 

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
DS-1704ZJ Nerezová konzole pro kamery řady DS-2XE62x2F-IS

Konzole pro kamery řady DS-2XE62x2F-I

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
DS-2CD2043G2-I(4mm) 4MPix IP Bullet kamera; IR 40m, IP67

&nbsp;<

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
DS-1473ZJ-155 konzole na stěnu pro kamery

Konzole na stěnu pro DOME kamery Hikvision Rozměry&nbsp;o155 x 184 x 240mm Hmotnost: 650g

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
HK-SFP-1.25G-20-1310 SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

Model: HK-SFP-1.25G-20-1310 Data Rate: 1,25 Gbps Interface: LC <

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
DS-7632NI-K2 32 kanálový NVR pro IP kamery (256Mb/160Mb); 4K, 2xHDD, Alarm I/O

32 kanálový NVR pro IP kamery maximální datový tok 256Mb / 160Mb (záznam / odchozí)

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
Zdroj v krytu 12V/3A 4 výstupy

Napájecí zdroj 230V - 12V/3A 4 výstupy v krytu s průchodkami. Pojistka 2A / výstup. Maximální celkový výstupní proud 5A šxvxh 165x165x50mm

 

740.00 Kč  bez DPH

 

895.40 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DS-1280ZJ-DM8 montážní patice pro kamery

montážní patice Pro DOME kamery rozměry:&nbsp;&oslash;126,7 x výška 35mm hmotnost: 210g

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
HK-SFP-1.25G-20-1550 SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

Model: HK-SFP-1.25G-20-1550 Data Rate: 1,25 Gbps Interface: LC

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
DS-3E1105P-EI Smart managed switch 4x 100TX PoE + 1x 100TX uplink, 60W, Super PoE

Switch umožňuje zobrazit topologii a&nbsp;stav sítě, dále&nbsp;přijímat alarmy zařízení v reálném čase, což&nbsp;výrazně snižuje náklady na síťový&nbsp;provoz

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
DS-3E1309P-EI Smart managed switch 8x 100TX PoE + 1x Gb uplink, 110W, Super PoE

Switch umožňuje zobrazit topologii a&nbsp;stav sítě, dále&nbsp;přijímat alarmy zařízení v reálném čase, což&nbsp;výrazně snižuje náklady na síťový&nbsp;provoz

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
DS-3E1310P-SI Smart managed switch 8x100TX PoE + 2x Gb Combo Uplink, 125W, Super PoE - dosah až 300m

&nbsp;Smart funkce <

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
DS-3E1510P-SI Smart managed switch 8x Gb PoE + 2x Gb SFP Uplink, 110W, Super PoE - dosah až 300m

Full Gigabit Smart management PoE SwitchSmart funkce Vizualizace topologie sí

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
DS-2CD2343G2-I(4mm) 4MPix IP Turret kamera; IR 30m, IP67

&nbsp;<

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
DS-2CD2143G2-IU(2.8mm) 4MPix IP Dome kamera; IR 30m, mikrofon, IP 67, IK10

&nbsp;<

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položek

42

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.