Telexion s.r.o.

  • B2ca kabely
 
  • Platinum tools
  • KLEIN Tools
  • HIKVISION - Videotelefony
  • Výroba patch kabelů
 
 

Speciální nabídka

 
LAN TESTER - VDV Scout® Pro 2 Tester and Test-n-Map Remote Kit - KLEIN TOOLS

Doprodej - posledních 1ks - předváděcí za speciální cenu!!

Speciální cena

4 600.00 Kč 

bez DPH

5 566 Kč s DPH
 
 
 
 
Lexi-Net Basic Lišta 19" 3U jističová DIN  - 22 modulů - šedý

Lexi-Net Basic Lišta 19" 3U jističová DIN Osazení 22 modulů Barva šedá RAL 7035 kov s práškovou barvou velikost balení 495 x 135 x 80 mm Rozměry produktu 483 x 132 x 61 mm

Speciální cena

560.00 Kč 

bez DPH

678 Kč s DPH
 
 
 
 
Zdroj napájecí - adapter 230V AC / 12V- 24W(2A)  jack 5.5x2.1mm (1,2m)

Zdroj napájecí - adapter 230V AC / 12V- 24W(2A) jack 5.5x2.1mm (1,2m) - Kvalitní stabilizovaný zdroj 12V /2A - Široké uplatnění k napájení různých zařízení kamery, modemy nabo LED osvětlení - Délka kabelu 1,2m - Koncovka 5,5x2,1mm

Speciální cena

89.00 Kč 

bez DPH

108 Kč s DPH
 
 
 
 
GH25L Gryphon Termovizní fůzní monokulár Gryphon GH25L s laserovým dálkoměrem

Doprodej - poslední 1ks skladem 3 v 1 Revoluční termovizní monokulár + noční vidění + laserový dálkoměr (do 600m) v jednom, to je Hikmicro Gryphon.

Speciální cena

26 438.00 Kč 

bez DPH

31 990 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC/APC SM 09/125  4mm LSZH 30M  G657B3

LEXI-Net Pigtail SC/APC SM 09/125 4mm LSZH 30M G657B3 Pigtail optický SC/APC 4mm LSZH bílý vlákno G657B3 30m délka

Speciální cena

199.00 Kč 

bez DPH

241 Kč s DPH
 
 
 
 
DIN BOX 2*SC Simplex, plastový

Výprodej modelu

Speciální cena

65.00 Kč 

bez DPH

79 Kč s DPH
 
 
 
 
Testovací přístroj  - MapMaster™ mini

Tester datových kabelů s tónovým generátorem MapMaster™ mini Základní rychlý tester pro LAN - Správnost zapojení - zkrat - přerušené vedení - chybně rozpárovaný kabel (SPLIT) - maximální délka měřeného RJ kabelu do 305m - minimální délka test

Speciální cena

1 798.00 Kč 

bez DPH

2 176 Kč s DPH
 
 
 
 
DIN BOX 4*SC Simplex, plastový

Výprodej modelu

Speciální cena

79.00 Kč 

bez DPH

96 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Novinky

 
LEXI-Net Spojka 8/8 Cat 6 UTP - MINI

LEXI-Net Spojka 8/8 Cat 6 UTP - MINI rozměr: 30x15x17mm

32.00 Kč 

bez DPH

39 Kč s DPH
 
 
 
 
Optický rozvaděč nástěnný kov 48 SC vč. opt. kazety a zámku dvoukřídlý

Optický rozvaděč nástěnný kov 48 SC vč. opt. kazety a zámku dvoukřídlý - 4 čelo 48 SC Simplex (E2000, LC Duplex) - 2x kazeta pro 24 svárů - 2x zámek Materiál: Válcovaná ocel 1mm Barva: RAL7035 Rozměr: 300x300x85mm

1 060.00 Kč 

bez DPH

1 283 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-Net Spojka 8/8 Cat 6 FTP - MINI

LEXI-Net Spojka 8/8 Cat 6 FTP - MINI rozměr: 30x15x18mm

38.00 Kč 

bez DPH

46 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-Net Podstavec s filtrem pro stojanový rozvaděč 800x1000

LEXI-Net Podstavec s filtrem pro stojanový rozvaděč LEXI 800x1000 Výška podstavce: 100mm Síla materiálu - konstrukční nosné díly 2mm, ostatní 1,2mm Nosnost 1000kg

1 850.00 Kč 

bez DPH

2 239 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.