Telexion s.r.o.

  • Platinum tools
  • HIKVISION - Videotelefony
  • HIKVISION - kamerové systémy
 
 

Speciální nabídka

 
DIN BOX 2*SC Simplex, plastový

DIN zásuvka 2x SC simplex Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu pro 2x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu rozměr: 60,5x18,5x85mm (+- velikost jističe) Použití spojek bez přírub! Datasheet v záložce "sou

Speciální cena

98.00 Kč 

bez DPH

119 Kč s DPH
 
 
 
 
DIN BOX 4*SC Simplex, plastový

DIN zásuvka 4x SC simplex Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu pro 4x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu rozměr: 60,5x31,5x98,5mm Použití spojek bez přírub! Datasheet v záložce "souvisejísí dokumenty"

Speciální cena

115.00 Kč 

bez DPH

139 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-Net instalační kabel Cat 5e UTP PVC (Eca) 305m box šedý

Kabel UTP 4 páry PVC šedý CAT 5e drát 24AWG čistá měď. Měrky po metrech, balení v samoodvíjecích krabicích po 305m.

Speciální cena

7.40 Kč 

bez DPH

9 Kč s DPH
 
 
 
 
TrakAll sonda s generátorem, test kontinuity - KLEIN TOOLS

TrakAll sonda s generátorem, test kontinuity - KLEIN TOOLS - Jednoduchý generátor tónů a sonda pro trasování kabelů (pro kabely bez napětí) - Sonda s odolným nekovovým vodivým hrotem - Krokosvorky pro připojení na neukončené vodiče - Testovací kabel

Speciální cena

1 399.00 Kč 

bez DPH

1 693 Kč s DPH
 
 
 
 
LAN TESTER - VDV Scout® Pro 2 Tester and Test-n-Map Remote Kit - KLEIN TOOLS

Doprodej posledních kusů za speciální cenu!!

Speciální cena

4 828.00 Kč 

bez DPH

5 842 Kč s DPH
 
 
 
 
Kabel 6P PVC (6x2x0,5)

Kabel typu SYKY 6 párů CAT 3 drát 0,5mm - čistá měď Barva vodičů: bílá-modrá, bílá-oranžová, bílo-zelená, bílo-hnědá, bílo-šedá, červená-modrá. Barva pláště bíla měrky po "m" Balení na smotcích 300m MNožnost odmotání požadovaného množství

Speciální cena

5.95 Kč 

bez DPH

7 Kč s DPH
 
 
 
 
LAN Installer Starter Kit Modular  KLEIN TOOLS

Doprodej posledních kusů za speciální cenu!!

Speciální cena

2 419.00 Kč 

bez DPH

2 927 Kč s DPH
 
 
 
 
DIN BOX - Zásuvka  4*SC Simplex, plastová

Zásuvka universální na omítku nebo na DIN lištu 4x SC simplex Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu pro 4x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu Výklopná kazetka s hřebeny pro ochranu sváru rozměr: 80 x 29 x 8

Speciální cena

119.00 Kč 

bez DPH

144 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Novinky

 
Protahovací pero Klein Tools, v pouzdře, drážkované 30,5m  průměr 4,8mm zakončení s ocelovou spirálou

Protahovací pero Klein Tools 30,5m novějšího designu a konstrukce Drážkovaný profil s průměrem 4,8mm Sklolaminátová konstrukce Zakončení s ocelovou pružinou cca 17cm Odvíjecí pouzdro pro snadnou práci o průměru 330,2mm Váha 1,5kg

3 920.00 Kč 

bez DPH

4 743 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-Net instalační kabel FTP CAT 5e 24AWG venkovní dvouplášť PVC+PE 100m box černý

LEXI-Net instalační kabel FTP CAT 5e 24AWG venkovní dvouplášť PVC+PE černý - 100m box Rozměr mini boxu: 26,5 x 26,5 x 14cm

12.00 Kč 

bez DPH

15 Kč s DPH
 
 
 
 
Klein Tools Tradesman Pro™  Brašna na nářadí 22 kapes, kapsa na 16" Laptop

Klein Tools Tradesman Pro™ Brašna na nářadí 22 kapes, kapsa na 16" Laptop - Tato Brašna má samostatnou přihrádku, která chrání notebook - Brašna na nářadí obsahuje úložný prostor pro adaptéry a kabely* - Kapsa na zip na dokumenty - Organizér ka

2 890.00 Kč 

bez DPH

3 497 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-Net   GYBW-24FSM 2x12 vl. optický kabel  BLOWN OS2 9/125  G.657A1 HDPE  Fca

LEXI-Net GYBW-24FSM 2x12 vl. optický kabel BLOWN OS2 9/125 G.657A1 HDPE Fca Vlákno - Fujikura ACE (G657A1) Optický kabel MLT k zafukování Průměr kabelu 5,5mm Více informací v přiloženém datasheetu

19.80 Kč 

bez DPH

24 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.