Optika

 



 
 
 
 
 
 

další podkategorie Optika

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

311

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
LEXI-Net GYFXTH - 6 vl. opt. kabel universální OM2 50/125 FRLSZH Eca

Universální indoor/outdoor gelový optický kabel FRLSZH (Eca) - 6 vláken MM 50/125 OM2 - gelová trubička - skleněná příze - pevný silný plášť FRLSZH (1,5mm) průměr kabelu 5,8mm +-0,2 Velkou předností tohoto kabelu je velká pevnost díky

 

13.20 Kč  bez DPH

 

15.97 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net GYFXTH - 12 vl. opt. kabel universální OM2 50/125 FRLSZH Eca

Universální indoor/outdoor gelový optický kabel FRLSZH (Eca) - 12 vláken MM 50/125 OM2 - gelová trubička - skleněná příze - pevný silný plášť FRLSZH (1,5mm) průměr kabelu 5,8mm +-0,2 Velkou předností tohoto kabelu je velká pevnost dík

 

18.60 Kč  bez DPH

 

22.51 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Ubrousky Kimwipes bezprašné čistící KIMTECH 7552

Ubrousky bezprašné ideální pro čistění optiky. KIMTECH 7552 Kiberly Clark Professional 280ks v balení Rozměr 10x10cm

 

112.00 Kč  bez DPH

 

135.52 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Spojka zemní optická pro 24/48 vláken

Spojka zemní optická pro 24/48 vláken 2x kazeta pro 12/24 vláken až 4x kabelový vstup instalační příslušenství rozměr 280x175x80mm

 

790.00 Kč  bez DPH

 

955.90 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Montážní prípravek pro 3M Fibrlok 2501

3M FIBRLOK II 2501 - montážní přípravek pro instalaci mechanické vláknové spojky FIBERLOK II 2529, plastová destička, černá

 

2 000.00 Kč  bez DPH

 

2 420.00 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 50/125, SC-LC, 10m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM2 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

240.00 Kč  bez DPH

 

290.40 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Konektorovací sada pro fibrlok 2529 s příslušenstvím bez lamačky

Sada na konektorování optických vláken spojkami FIBRLOK 2529 obsah balení: - brašna - přípravek 3M pro FIBRLOK 2529 - čistící bezprašné ubrousky balení 100ks - striper 250/900/ trubička - nůžky na kevlar - lahvička se sprejovým dávkovačem na is

 

7 980.00 Kč  bez DPH

 

9 655.80 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Svářečka opt. vláken View7 INNO KIT

Svářečka optických vláken INNO View7 je díky 3 leté záruce, robustní konstrukci s ochrannými prvky, tvrzenému sklu, prachu vzdornosti a voděodolnosti velmi spolehlivým zařízením. Velký 5" dotykový displej s vysokým rozlišením a intuitivním grafickým roz

 

4 250.00 Kč  bez DPH

 

5 142.50 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail LC/APC SM 09/125 1,5m

Vložný útlum: 60dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

49.00 Kč  bez DPH

 

59.29 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling SC/APC, SM simplex s krytkou

s prachovou krytkou Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

25.60 Kč  bez DPH

 

30.98 Kč  s DPH

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling SC, MM simplex s krytkou

s krytkou Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

28.00 Kč  bez DPH

 

33.88 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling SC, SM simplex s krytkou

s krytkou Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

28.00 Kč  bez DPH

 

33.88 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Kabel optický armovaný skelnými vlákny ANTIRODENT ARMED, 12 vláken SM 9/125, G.657A, CLT, MDPE, 6,3mm, 500N

ANTIRODENT PE CLT, optický kabel venkovní, ochrana proti hlod. (skel. vlákna), černý PE, d6,3mm, pev. v tahu 500N, vlákna v prim. ochraně 250µm, CLT, dielektrický, 12 vl. SM 9/125 G.657A, povolený r ohybu 125mm

 

15.70 Kč  bez DPH

 

19.00 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC/APC SM 09/125 1,5m

Vložný útlum: 60dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

47.50 Kč  bez DPH

 

57.48 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DIN BOX 6 SC Duplex, kovový

Optický box na DIN lištu kovový pro zakončení či provaření až 12 vláken. Čelo 6x SC duplex , vybavený držáky svárů - 2ks 6 sv. , kabelová průchodka PG 2ks, záslapka PG 2ks) rozměr 130x125x35mm

 

550.00 Kč  bez DPH

 

665.50 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Stripovací nástroj IDEAL do 3,2mm

 

650.00 Kč  bez DPH

 

786.50 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Stripovací nástroj IDEAL 3,2 - 5,56mm

Stripovací kleště na odplášťování kabelů a kablíků 3,2 až 5,56 mm, trubičky v kabelu, možnost podélného naříznutí pláště

 

650.00 Kč  bez DPH

 

786.50 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Čistící kazetový přípravek na ferule

Čistič ferulí s otočnou vnitřní kazetou.

 

930.00 Kč  bez DPH

 

1 125.30 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Náhradní páska pro kazetový čistič ferulí

Náhradní páska pro kazetový čistič ferulí

 

398.00 Kč  bez DPH

 

481.58 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, LC-LC, 10m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

240.00 Kč  bez DPH

 

290.40 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, SC-ST, 10m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

240.00 Kč  bez DPH

 

290.40 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC SM 09/125 1m 2mm

Vložný útlum: 60dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

49.00 Kč  bez DPH

 

59.29 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, SC-SC, 10m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

240.00 Kč  bez DPH

 

290.40 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, SC-LC, 10m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

240.00 Kč  bez DPH

 

290.40 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

311

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.