Optika

 



 
 
 
 
 
 

další podkategorie Optika

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

249

položek

11

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
DROP LEXI FTTx 4 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A1 BLACK LSOH-BOX

Optický singl mode 4 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1.

 

7.30 Kč  bez DPH

 

8.83 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DROP LEXI FTTx 12 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A1 BLACK LSOH-BOX

Optický singl mode 12 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1.

 

11.90 Kč  bez DPH

 

14.40 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DROP LEXI FTTx 8 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A1 BLACK LSOH-BOX

Optický singl mode 8 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1.

 

9.60 Kč  bez DPH

 

11.62 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DROP LEXI FTTx 4 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A1 BLACK LSOH - Metráž

Popis produktu: Optický singl mode 4 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1. Konstrukce kabelu dovoluje malý poloměr ohybu. Kabel je dodáv

 

7.50 Kč  bez DPH

 

9.08 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net GYFXTH - 12 vl. opt. kabel universální OS2 9/125 G.652D FRLSZH Eca

Universální indoor/outdoor gelový optický kabel FRLSZH (Eca) - 12 vláken SM 9/125 OS2 G.652D - gelová trubička - skleněná příze - pevný silný plášť FRLSZH (1,5mm) průměr kabelu 5,8mm +-0,2 Velkou předností tohoto kabelu je velká pevn

 

13.80 Kč  bez DPH

 

16.70 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Ochrana sváru smrštitelná 45mm

Ochrání svár proti poškození Tepelně smrštitelná Délka 45mm

 

7.00 Kč  bez DPH

 

8.47 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Kabel optický armovaný skelnými vlákny ANTIRODENT ARMED, 12 vláken SM 9/125, G.657A, CLT, MDPE, 6,3mm, 500N

ANTIRODENT PE CLT, optický kabel venkovní, ochrana proti hlod. (skel. vlákna), černý PE, d6,3mm, pev. v tahu 500N, vlákna v prim. ochraně 250µm, CLT, dielektrický, 12 vl. SM 9/125 G.657A, povolený r ohybu 125mm

 

15.70 Kč  bez DPH

 

19.00 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Coupling SC, SM simplex

Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

22.00 Kč  bez DPH

 

26.62 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Ochrana sváru smrštitelná 60mm

Ochrání svár proti poškození Tepelně smrštitelná Délka 60mm

 

8.00 Kč  bez DPH

 

9.68 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DROP LEXI FTTx 8 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A1 BLACK LSOH-Metráž

Popis produktu: Optický singl mode 8 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1. Konstrukce kabelu dovoluje malý poloměr ohybu. Kabel je dodáv

 

9.90 Kč  bez DPH

 

11.98 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Pigtail SC SM 09/125 1m

Vložný útlum: 60dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

49.00 Kč  bez DPH

 

59.29 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Zásuvka optická 2x SC

Zásuvka optická na omítku pro zakončení 2 x SC (LC duplex) rozměr 86x86x24mm

 

22.00 Kč  bez DPH

 

26.62 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Ochrana sváru smrštitelná 40mm

Ochrání svár proti poškození Tepelně smrštitelná Délka 40mm

 

7.00 Kč  bez DPH

 

8.47 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net GYFXTH - 6 vl. opt. kabel universální OS2 9/125 G.652D FRLSZH Eca

Universální indoor/outdoor gelový optický kabel FRLSZH (Eca) - 6 vláken SM 9/125 OS2 G.652D - gelová trubička - skleněná příze - pevný silný plášť FRLSZH (1,5mm) průměr kabelu 5,8mm +-0,2 Velkou předností tohoto kabelu je velká pevno

 

10.30 Kč  bez DPH

 

12.46 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Záslepka plastová do SC portu optické vany

Plastová záslepka do optické vany do otvoru SC

 

4.00 Kč  bez DPH

 

4.84 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Kotvící svorka závěsná s očkem pro instalaci DROP kulatý kabel 2-6 mm

Kotvící svorka závěsná s očkem pro instalaci DROP kulatý kabel 2-6 mm

 

46.00 Kč  bez DPH

 

55.66 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Pigtail LC MM 50/125 1m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

71.00 Kč  bez DPH

 

85.91 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Kotvící svorka/ úchytka závěsná s očkem FISH-CLAMP v.2011 pro instalaci DROP kabelu 3,5mm samonosným

Popis produktu: Instalace převěsů, díky originálním geniálně jednoduchým úchytkám, nebyla nikdy snažší! Další dostupné doplňky výrazně zvyšují komfort instalace! Inovovaná verze 2011! beznástrojová instalace ocelové oko pro uchycení např. ke zdi

 

42.00 Kč  bez DPH

 

50.82 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Coupling LC, SM duplex

Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

37.00 Kč  bez DPH

 

44.77 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Ubrousky Kimwipes bezprašné čistící KIMTECH 7552

Ubrousky bezprašné ideální pro čistění optiky. KIMTECH 7552 Kiberly Clark Professional 280ks v balení Rozměr 10x10cm

 

118.00 Kč  bez DPH

 

142.78 Kč  s DPH

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
Coupling LC, MM duplex

Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

38.00 Kč  bez DPH

 

45.98 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 09/125, SC-LC, 1m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

181.00 Kč  bez DPH

 

219.01 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Pigtail LC SM 09/125 1m

Vložný útlum: 60dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

49.00 Kč  bez DPH

 

59.29 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, LC-LC, 1m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM2 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

171.00 Kč  bez DPH

 

206.91 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

249

položek

11

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.