Telexion s.r.o.

  • HIKVISION - kamerové systémy
  • Platinum tools
  • Výroba patch kabelů
  • HIKVISION - Videotelefony
 
 

Speciální nabídka

 
LEXI-Net Vyvazovací panel 1U 5x úchytka Lexi

19"vyvazovací panel 1U 5x plastová úchytka 60x40mm - černý

Speciální cena

149.00 Kč 

bez DPH

180 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-LED TRUBICE skleněná T8 600mm, 6000K, 900Lm , 9W 175-265V AC vyzařování 320°

Výprodejová cena pouze na skladové zásoby ! Nová technologie LED trubic celoskleněné tělo a vyzařovací úhel až 320°

Speciální cena

55.25 Kč 

bez DPH

67 Kč s DPH
 
 
 
 
Stripovací nástroj na optické kabely H-Tools

Stripovací nástroj na optické kabely originál H-Tools 900um, 250um, 2-3mm

Speciální cena

490.00 Kč 

bez DPH

593 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-Net Vyvazovací panel 19" 1U jednostr. plast. lišta Lexi

19"vyvazovací panel 1U jednostranná plastová lišta - černá s průchozími otvory do rozvaděče

Speciální cena

159.00 Kč 

bez DPH

192 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-LED TRUBICE skleněná T8 1500mm, 4000K, 2000Lm , 24W 175-265V AC vyzařování  320°

Výprodejová cena pouze na skladové zásoby ! Nová technologie LED trubic celoskleněné tělo a vyzařovací úhel až 320°

Speciální cena

95.20 Kč 

bez DPH

115 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-Net  RISER kabel  opt. - 24 vl. OS2 9/125  G.657A2  LSZH  Eca

LEXI-Net optický kabel RISER 24 vl. OS2 9/125 G.657A2 LSZH Eca průměr kabelu 10,5mm+-0,5mm Datový list v záložce "související dokumenty" K prodeji celá cívka - 1000m

Speciální cena

24.00 Kč 

bez DPH

29 Kč s DPH
 
 
 
 
VDV MapMaster 2.0™  tester kabelů

Doprodej modelu. Nejlevnější verze přístroje s měřením délky !!

Speciální cena

3 321.00 Kč 

bez DPH

4 018 Kč s DPH
 
 
 
 
Zásuvka optická 4xSC simplex neosazená

FTTH 8686 zásuvka je skvělým produktem pro budování sítí typu FTTH. Umožňuje ukončit až 4 vlákna na konektorech typu SC. Zásuvku lze osadit az čtyřmi adaptéry SC, E2000 nebo LC duplex. Zásuvku lze přišroubovat na omítku, kabelový prostup je možný buď z

Speciální cena

79.00 Kč 

bez DPH

96 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Novinky

 
LEXI-Net Coupling LC, MM duplex, bez příruby

LEXI-Net spojka optická duplexní LC/PC MM OM2 bez příruby

37.00 Kč 

bez DPH

45 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-Net spojka optická SC/APC SM bez příruby

LEXI-Net spojka optická SC/APC SM bez příruby

22.00 Kč 

bez DPH

27 Kč s DPH
 
 
 
 
Kabel Cat 6A S/FTP LSOH drát, 500m cívka, ohniodolný B2ca-s1a,d1,a1

Kabel Cat 6A S/FTP LSOH drát ohniodolný B2ca-s1a,d1,a1 balení - cívka 500m oranžový plášť čistá měď, průměr vodiče 0.56+/-0.008mm Datasheet a certifikáty v záložce související dokumenty

13.20 Kč 

bez DPH

16 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-Net Keystone Cat 5e UTP samozářezový

Keystone LEXI-Net Exclusive Cat 5e UTP samozářezový, vhodný pro patch panely i zásuvky Více informací a datasheet v záložce "Související dokumenty"

42.00 Kč 

bez DPH

51 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.