Telexion s.r.o.

  • HIKVISION - Videotelefony
  • Platinum tools
  • KLEIN Tools
  • HIKVISION - kamerové systémy
 
 

Speciální nabídka

 
LAN SCOUT JUNIOR TESTER - KLEIN TOOLS

Rychlý tester datových kabelů s tónovým generátorem

Speciální cena

1 798.00 Kč 

bez DPH

2 176 Kč s DPH
 
 
 
 
Zásuvka optická 4xSC simplex neosazená

FTTH 8686 zásuvka je skvělým produktem pro budování sítí typu FTTH. Umožňuje ukončit až 4 vlákna na konektorech typu SC. Zásuvku lze osadit az čtyřmi adaptéry SC, E2000 nebo LC duplex. Zásuvku lze přišroubovat na omítku, kabelový prostup je možný buď z

Speciální cena

79.00 Kč 

bez DPH

96 Kč s DPH
 
 
 
 
Kabel LEXI 8 žilový EZS stíněný (balení box 305m)

Doprodej - akční cena Kabel EZS stíněný (folie) drát 8 žil 24AWG průměr pláště 4,8mm

Speciální cena

6.20 Kč 

bez DPH

8 Kč s DPH
 
 
 
 
VDV MapMaster 3.0™  tester kabelů

VSV MapMaster 3.0 Vlastnosti " Měří, testuje a mapuje datové, koaxiální a telefonní kabely " Vyhledává zkraty, špatně zapojené a přehozené páry, detekuje rozpárování a přerušený vodič/kabel " Pomocí kapacitní technologie s velkou přesností změří délk

Speciální cena

5 478.00 Kč 

bez DPH

6 628 Kč s DPH
 
 
 
 
Kabel LEXI 10 žilový EZS stíněný (balení box 305m)

Doprodej - akční cena

Speciální cena

7.40 Kč 

bez DPH

9 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-LED TRUBICE skleněná T8 600mm, 6000K, 900Lm , 9W 175-265V AC vyzařování 320°

Nová technologie LED trubic celoskleněné tělo a vyzařovací úhel až 320°

Speciální cena

79.00 Kč 

bez DPH

96 Kč s DPH
 
 
 
 
Optický box FTTH pro 16 SC simplex (E2000, LC Duplex)  venkovní IP65

FTTH box pro 16 vláken ( zakončení SC/LC Duplex/E2000 krytí IP65 - 2x kabelový vstup - kabelová průchodka PG + možná výměna za dělené průchodky - ve výbavě - 16x výstup na FTTH kabely s průchodky - výklopná kazeta s držáky na 16x SCsimplex /L

Speciální cena

738.00 Kč 

bez DPH

893 Kč s DPH
 
 
 
 
TrakAll sonda s generátorem - KLEIN TOOLS

VDV526-054 je ergonomický a přesný vyhledávací nástroj s možností citlivého zjištění signálu pro nalezení telefonních, LAN a koax kabelů. Díky zabudovanému tónovému generátoru s dvěmi různými tóny a funkcí automatického vypnutí dokáže VDV526-054 jednodu

Speciální cena

1 480.00 Kč 

bez DPH

1 791 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Novinky

 
LEXI-Net  GYFXTH - 12 vl. opt. kabel  universální OM2 50/125  FRLSZH  Eca

Universální indoor/outdoor gelový optický kabel FRLSZH (Eca) - 12 vláken MM 50/125 OM2 - gelová trubička - skleněná příze - pevný silný plášť FRLSZH (1,5mm) průměr kabelu 5,8mm +-0,2 Velkou předností tohoto kabelu je velká pevnost dík

18.70 Kč 

bez DPH

23 Kč s DPH
 
 
 
 
ToneMaster™- Tónový generátor s vysokým výkonem - TURBO

Tónový generátor s vysokým výkonem funkcí TURBO S funkcí TURBO o 700% vyšší výkon oproti běžnému generátoru Dualní tón 1165 Hz a 874 Hz Dva tóny 1165 Hz a 874 Hz Výkon: LO 3.6 dBm HI 9.3 dBm TURBO Power Mode LO 12.3 dBm HI 18.4 dB

1 995.00 Kč 

bez DPH

2 414 Kč s DPH
 
 
 
 
Optická vana LEXI-Net, 19", 1U  24x SC simplex výsuvná

Optická vana LEXI-Net výsuvná 19" 1U pro 24x SC (24x LC Duplex, 24x E2000) Pevná konstrukce - síla materíálu 1,5mm Vypalovaný černý matný krupičkový lak Úchyty na tahové prvky 2ks Dva záměnné kabelové vstupy pro 2x přímý vstup a 1x úhlový

730.00 Kč 

bez DPH

883 Kč s DPH
 
 
 
 
Napájecí panel 8x230V-IEC320 C14, ČSN,vypínač s kontrolkou, rack 19'' 1U, kabel 1,8m

Nápajecí panel 19" s připojením do UPS 19" velikost 1U 8x 230V/10A Koncovka do UPS IEC320 - C14 Krytý vypínač s kontrolkou Délka přívodního kabelu 1,8m (3x1,5mm2)

649.00 Kč 

bez DPH

785 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.