Telexion s.r.o.

  • HIKVISION - kamerové systémy
  • HIKVISION - Videotelefony
  • Výroba patch kabelů
  • KLEIN Tools
 
 

Speciální nabídka

 
LEXI-Net Vyvazovací panel 1U 5x úchytka Lexi

19"vyvazovací panel 1U 5x plastová úchytka 60x40mm - černý

Speciální cena

149.00 Kč 

bez DPH

180 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-Net kabel EZS 4 UTP PVC vodiče  4x0,5   Eca, 500m samoodvíjecí box

LEXI-Net kabel EZS 4 UTP PVC vodiče 4x0,5 Eca, 500m samoodvíjecí box Navržený pro použití k EZS sběrnicovým systémům řady Jablotron JA-100x 4 žílový UTP 4x žíla 0,5mm ČERVENÁ / ČERNÁ , ŽLUTÁ / ZELENÁ Balení: Samoodvíjecí box 500m

Speciální cena

4.50 Kč 

bez DPH

5 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-LED TRUBICE skleněná T8 1500mm, 6000K, 2200Lm , 24W 175-265V AC vyzařování 320°

Výprodejová cena pouze na skladové zásoby ! Nová technologie LED trubic celoskleněné tělo a vyzařovací úhel až 320°

Speciální cena

95.20 Kč 

bez DPH

115 Kč s DPH
 
 
 
 
Stripovací nástroj na optické kabely H-Tools

Stripovací nástroj na optické kabely originál H-Tools 900um, 250um, 2-3mm

Speciální cena

490.00 Kč 

bez DPH

593 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-Net Vyvazovací panel 19" 1U jednostr. plast. lišta Lexi

19"vyvazovací panel 1U jednostranná plastová lišta - černá s průchozími otvory do rozvaděče

Speciální cena

159.00 Kč 

bez DPH

192 Kč s DPH
 
 
 
 
VDV MapMaster 3.0™  tester kabelů

Platinum Tools VDV MapMaster 3.0 Vlastnosti " Měří, testuje a mapuje datové, koaxiální a telefonní kabely " Vyhledává zkraty, špatně zapojené a přehozené páry, detekuje rozpárování a přerušený vodič/kabel " Pomocí kapacitní technologie s velkou přes

Speciální cena

4 820.64 Kč 

bez DPH

5 833 Kč s DPH
 
 
 
 
DROP LEXI FTTx 4 VL SM 9/125, G.657A1 BLACK LSOH + 10ks kotva

Optický singl mode 4 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1.

Speciální cena

7 300.00 Kč 

bez DPH

8 833 Kč s DPH
 
 
 
 
Zásuvka optická 4xSC simplex neosazená

FTTH 8686 zásuvka je skvělým produktem pro budování sítí typu FTTH. Umožňuje ukončit až 4 vlákna na konektorech typu SC. Zásuvku lze osadit az čtyřmi adaptéry SC, E2000 nebo LC duplex. Zásuvku lze přišroubovat na omítku, kabelový prostup je možný buď z

Speciální cena

79.00 Kč 

bez DPH

96 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Novinky

 
Lexi-Net Patch kabel 09/125, SC(APC)-SC(APC), 3m simplex 3mm

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 3mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

89.00 Kč 

bez DPH

108 Kč s DPH
 
 
 
 
Sonda k tonovému generátoru - KLEIN TOOLS

VDV500-123 Nový model sondy k tonovému generátoru - KLEIN TOOLS - Vyhledávání trasy vodičů bez napětí ve spolupráci s tónovým generátorem případně testerem vybavaným tónovým generátorem - Citlivý, odolný, vyměnitelný nekovový vodivý hrot - Pracov

1 360.00 Kč 

bez DPH

1 646 Kč s DPH
 
 
 
 
Lexi-Net Patch kabel 09/125, SC(APC)-SC(APC), 2m simplex 3mm

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 3mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

78.00 Kč 

bez DPH

94 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC/APC SM 09/125  3mm LSZH 30M  G657B3

LEXI-Net Pigtail SC/APC SM 09/125 3mm LSZH 30M G657B3 Speciální Pigtail pro vertikální rozvod SC/APC délka 30m průměr: 3mm plášť LSZH vlákno G657B3

295.00 Kč 

bez DPH

357 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.