Telexion s.r.o.

  • HIKVISION - kamerové systémy
  • Platinum tools
  • KLEIN Tools
  • Výroba patch kabelů
 
 

Speciální nabídka

 
LEXI-Net Konektor RJ45 8/8 50u CAT6A FTP - samořezný

Konektor RJ45 8/8 50u CAT6A FTP - samořezný

Speciální cena

99.00 Kč 

bez DPH

120 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-Net Vyvazovací panel 1U 5x úchytka Lexi

19"vyvazovací panel 1U 5x plastová úchytka 60x40mm - černý

Speciální cena

149.00 Kč 

bez DPH

180 Kč s DPH
 
 
 
 
Stripovací nástroj na optické kabely H-Tools

Stripovací nástroj na optické kabely originál H-Tools 900um, 250um, 2-3mm

Speciální cena

490.00 Kč 

bez DPH

593 Kč s DPH
 
 
 
 
VDV MapMaster 2.0™  tester kabelů

Doprodej modelu. Nejlevnější verze přístroje s měřením délky !!

Speciální cena

3 321.00 Kč 

bez DPH

4 018 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-Net Vyvazovací panel 19" 1U jednostr. plast. lišta Lexi

19"vyvazovací panel 1U jednostranná plastová lišta - černá s průchozími otvory do rozvaděče

Speciální cena

159.00 Kč 

bez DPH

192 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-Net  RISER kabel  opt. - 24 vl. OS2 9/125  G.657A2  LSZH  Eca

LEXI-Net optický kabel RISER 24 vl. OS2 9/125 G.657A2 LSZH Eca průměr kabelu 10,5mm+-0,5mm Datový list v záložce "související dokumenty" K prodeji celá cívka - 1000m

Speciální cena

24.00 Kč 

bez DPH

29 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-LED TRUBICE skleněná T8 1500mm, 6000K, 2200Lm , 24W 175-265V AC vyzařování 320°

Výprodejová cena pouze na skladové zásoby ! Nová technologie LED trubic celoskleněné tělo a vyzařovací úhel až 320°

Speciální cena

95.20 Kč 

bez DPH

115 Kč s DPH
 
 
 
 
Zásuvka optická 4xSC simplex neosazená

FTTH 8686 zásuvka je skvělým produktem pro budování sítí typu FTTH. Umožňuje ukončit až 4 vlákna na konektorech typu SC. Zásuvku lze osadit az čtyřmi adaptéry SC, E2000 nebo LC duplex. Zásuvku lze přišroubovat na omítku, kabelový prostup je možný buď z

Speciální cena

79.00 Kč 

bez DPH

96 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Novinky

 
DIN BOX 4*SC Simplex, plastový

DIN zásuvka 4x SC simplex Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu pro 4x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu rozměr: 60,5x31,5x98,5mm Použití spojek bez přírub! Datasheet v záložce "souvisejísí dokumenty"

119.00 Kč 

bez DPH

144 Kč s DPH
 
 
 
 
Kabel LEXI 4 žilový EZS stíněný (samoodvíjecí box 305m)

Kabel LEXI 4 žilový EZS stíněný (samoodvíjecí box 305m) Drát 4 žíly 24AWG (0,5mm) průměr pláště 3,8mm barvy vodičů červená, černá, bílá, žlutá. Možnost uložení na i pod omítku Barva pláště bíla měrky po "m" Balení v samoodvíjecí krabici 305m

4.80 Kč 

bez DPH

6 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling LC/APC, SM duplex, bez příruby

LEXI-Net spojka optická duplexní LC/APC SM bez příruby

37.00 Kč 

bez DPH

45 Kč s DPH
 
 
 
 
Kabel LEXI 6 žilový EZS stíněný (samoodvíjecí box 305m)

Kabel LEXI 6 žilový EZS stíněný (samoodvíjecí box 305m) Drát 6 žil 24AWG (0,5mm) průměr pláště 4,3mm barvy vodičů: červená, černá, bílá, žlutá, oranžová, šedá Možnost uložení na i pod omítku Barva pláště bíla měrky po "m" Balení: samoodvíjec

6.50 Kč 

bez DPH

8 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.