Switch TP-Link T2600G-52TS (TL-SG3452) JetStream™ 48x GLan, 4xSFP

 
 
 
 
 
 
 
Switch TP-Link T2600G-52TS (TL-SG3452) JetStream™ 48x GLan, 4xSFP
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

TP-Link 

KódPEN-52453721
EAN
Dostupnost
skladem
 
Dostupnost na pobočkách
není skladem 

SK1

není skladem 

SK2

skladem 

EXT

 
Vaše cena bez DPH 9 935.00   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 12 021.35   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link T2600G-52TS (TL-SG3452) z řady JetStream s kompaktním designem formátu 19" snadno umístíte do racku. Switch je vybavený 48 porty s rychlostí až 1000 Mbps a 4x SFP sloty s rychlostí až 1000 Mbps.
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link T2600G-52TS (TL-SG3452) z řady JetStream  s kompaktním designem formátu 19" snadno umístíte do racku. Switch je vybavený 48 porty s rychlostí až 1000 Mbps, 4x SFP sloty s rychlostí až 1000 Mbps, takže klidně připojíte rychle další prvky sítě jako jsou další switche, servery, diskové stanice a další. Zařízení podporuje nejrůznější síťové protokoly a samozřejmostí je detekce kroucených kabelů či informační LED pro jednotlivé porty. Je vhodný do středních a velkých podnikových sítí.

Parametry:

Standardy a protokoly: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Provozní teplota: : 0° až 40°C
Skladovací teplota: -40° až 70°C
Certifikace: CE, FCC
Systémové požadavky: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.

Rozhraní:   

48x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4x 1000Mbps SFP Slots
1x RJ45 Console Port
1x Micro-USB Console Port

Síťová média:

10BASE-T: UTP kategorie 3, 4, 5 kabel (maximum 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP kategorie 5, 5e nebo víše kabel (maximum 100 m)
100BASE-FX:MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Rozměry: 440 x 180 x 44 mm
Chlazení: pasivní bez větráků
Napájení: 100~240 V AC, 50 / 60 Hz
Spotřeba energie: maximum: 33,52 W (220 V / 50 Hz)

Obsah balení:

T2600G-52TS
Napájecí kabel
Instalační medium
Držák pro 19" rozvaděč


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Radek Štercl, 549 244 744, 775 708 555, radek@telexion.cz


 
 
 
 
 
 

Stránky výrobce:

https://www.tp-link.com/cz/


 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.