Optika

 



 
 
 
 
 
 

další podkategorie Optika

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

306

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Ubrousky Kimwipes bezprašné čistící KIMTECH 7552

Ubrousky bezprašné ideální pro čistění optiky. KIMTECH 7552 Kiberly Clark Professional 280ks v balení Rozměr 10x10cm

 

112.00 Kč  bez DPH

 

135.52 Kč  s DPH

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
DROP LEXI FTTx 8 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A1 BLACK LSOH-Metráž

Popis produktu: Optický singl mode 8 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1. Konstrukce kabelu dovoluje malý poloměr ohybu. Kabel je dodáv

 

9.90 Kč  bez DPH

 

11.98 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling LC, SM duplex

Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

34.00 Kč  bez DPH

 

41.14 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická vana 24x SC vybavená kazetou pro 24 vl. výsuvná

Optická vana výsuvná 19" 1U pro 24x SC (24x LC Duplex, 24x E2000) vybava: - pevné čelo 24 číslovaných pozic pro 24x SC (24x LC Duplex, 24x E2000) - 48 otvorů se závity M2 pro fixaci spojek 1x kazeta pro 24 svárů včetně hřebínků pro uchycení

 

735.00 Kč  bez DPH

 

889.35 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická kazeta pro 24 svárů, transp. víčko,2x výklopné držáky na 12svárů OPTRONICS

Optická kazeta OPTRONICS disponuje unikátním systémem pro vedení vláken v její vnitřní i vnější části. Kazeta umožňuje snadné stohování, přičemž stohované kazety je možno vyklápět díky přídavným plastovým pantům. Balení obsahuje: - dva hřebínky,

 

119.00 Kč  bez DPH

 

143.99 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Zásuvka optická 4xSC simplex neosazená

FTTH 8686 zásuvka je skvělým produktem pro budování sítí typu FTTH. Umožňuje ukončit až 4 vlákna na konektorech typu SC. Zásuvku lze osadit az čtyřmi adaptéry SC, E2000 nebo LC duplex. Zásuvku lze přišroubovat na omítku, kabelový prostup je možný buď z

 

72.00 Kč  bez DPH

 

87.12 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Optická vana 19", 1U 24x SC simplex výsuvná

Optická vana LEXI-Net výsuvná 19" 1U pro 24x SC (24x LC Duplex, 24x E2000) Pevná konstrukce - síla materíálu 1,5mm Vypalovaný černý matný krupičkový lak Úchyty na tahové prvky 2ks Dva záměnné kabelové vstupy pro 2x přímý vstup a 1x úhlový

 

730.00 Kč  bez DPH

 

883.30 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
19", 2U, výsuvná optická vana pro 72 SC simplex, LC Duplex, E2000, černá

19", 2U, výsuvná optická vana pro 72 SC simplex, LC Duplex, E2000, černá Pevná konstrukce - síla materíálu 1,5mm Vypalovaný černý matný krupičkový lak Úchyty na tahové prvky 2ks Dva záměnné kabelové vstupy pro 2x přímý vstup a 1x úhlový 2x prů

 

685.00 Kč  bez DPH

 

828.85 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
19", 2U, výsuvná optická vana pro 48 SC duplex, černá

19", 2U, výsuvná optická vana pro 48 SC duplex, černá Pevná konstrukce - síla materíálu 1,5mm Vypalovaný černý matný krupičkový lak Úchyty na tahové prvky 2ks Dva záměnné kabelové vstupy pro 2x přímý vstup a 1x úhlový 2x průchodka PG 13,5 1x

 

685.00 Kč  bez DPH

 

828.85 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 50/125, SC-SC OM3, 5m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM3 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

185.00 Kč  bez DPH

 

223.85 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 50/125, SC-LC OM3, 5m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM3 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

196.00 Kč  bez DPH

 

237.16 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, LC-LC, 7m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

210.00 Kč  bez DPH

 

254.10 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, LC-ST, 5m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM2 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

199.00 Kč  bez DPH

 

240.79 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Lexi-Net Patch kabel 50/125, SC-LC OM3, 10m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM3 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

276.00 Kč  bez DPH

 

333.96 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Lexi Net Patch cable 09/125, SC(APC)-SC(PC), 1m simplex (3mm)

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 3mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

62.00 Kč  bez DPH

 

75.02 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický rozvaděč 19" 4U- 144/288 port SC simplex / LC duplex 12x slot 12/24 port

Optický rozvaděč 19" 4U- 144/288 port SC simplex (E2000) / LC duplex 12x slot 12/24 port Vysokohustotní optický rozvaděč uřčený pro montáž do 19" velikost 4U Vybavený 12x vertikálním panelem ve slotu s kazetou na 24 svárů, prostor pro stočení vlákn

 

5 480.00 Kč  bez DPH

 

6 630.80 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Rozvaděč FTTH malý patrový pro Riser kabely 12 vláken

Rozvaděč FTTH malý patrový pro Riser kabely 12 vláken Přechodový bod mezi Vertikální kabeláží (stoupačkou )a horizontálním kabelem vedeným v patře ke koncovému bodu. Kabelový vstup a výstup pro vertikální RISER kabel Gumová průchodka s 12x otvor

 

269.00 Kč  bez DPH

 

325.49 Kč  s DPH

 Výprodej 

     
 
 
 
 
 
Rozvaděč FTTH patrový pro Riser kabely 12 vláken

Rozvaděč FTTH patrový pro Riser kabely 12 vláken Přechodový bod mezi Vertikální kabeláží (stoupačkou )a horizontálním kabelem vedeným v patře ke koncovému bodu. Kabelový vstup a výstup pro vertikální RISER kabel Gumová průchodka s 12x otvorem proo

 

398.00 Kč  bez DPH

 

481.58 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Rozvaděč FTTH patrový pro Riser kabely 24 vláken

Rozvaděč FTTH patrový pro Riser kabely 24 vláken Přechodový bod mezi Vertikální kabeláží (stoupačkou )a horizontálním kabelem vedeným v patře ke koncovému bodu. Kabelový vstup a výstup pro vertikální RISER kabel Gumová průchodka s 24x otvorem pro

 

428.00 Kč  bez DPH

 

517.88 Kč  s DPH

 Výprodej 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC/APC SM 09/125 3mm LSZH 30M G657B3

LEXI-Net Pigtail SC/APC SM 09/125 3mm LSZH 30M G657B3 Speciální Pigtail pro vertikální rozvod SC/APC délka 30m průměr: 3mm plášť LSZH vlákno G657B3

 

256.00 Kč  bez DPH

 

309.76 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Lexi Net Patch cable 09/125, SC(APC)-SC(PC), 2m simplex (3mm)

 

64.00 Kč  bez DPH

 

77.44 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Lexi-Net Patch kabel 09/125, SC(APC)-SC(PC), 3m simplex (3mm)

 

66.00 Kč  bez DPH

 

79.86 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DIN BOX 2*SC Simplex, plastový

DIN zásuvka 2x SC simplex Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu pro 2x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu rozměr: 60,5x18,5x85mm (+- velikost jističe) Použití spojek bez přírub! Datasheet v záložce "sou

 

97.00 Kč  bez DPH

 

117.37 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DIN BOX 4*SC Simplex, plastový

DIN zásuvka 4x SC simplex Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu pro 4x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu rozměr: 60,5x31,5x98,5mm Použití spojek bez přírub! Datasheet v záložce "souvisejísí dokumenty"

 

114.00 Kč  bez DPH

 

137.94 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

306

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.