Optika

 



 
 
 
 
 
 

další podkategorie Optika

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

305

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
LEXI-Net Coupling SC/APC, SM simplex

Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

16.00 Kč  bez DPH

 

19.36 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC/APC SM 09/125 1,5m

Vložný útlum: 60dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

39.00 Kč  bez DPH

 

47.19 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Ochrana sváru smrštitelná 45mm - SLIM (1mm drát)

Ochrání svár proti poškození Tepelně smrštitelná Délka 45mm verze SLIM 1mm drát - výstuha

 

4.00 Kč  bez DPH

 

4.84 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Zásuvka optická 2x SC

Zásuvka optická na omítku pro zakončení 2 x SC (LC duplex) rozměr 86x86x24mm

 

25.00 Kč  bez DPH

 

30.25 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DROP LEXI FTTx 4 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A1 BLACK LSOH-BOX

Optický singl mode 4 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1.

 

8.00 Kč  bez DPH

 

9.68 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net spojka optická SC/APC SM bez příruby

LEXI-Net spojka optická SC/APC SM bez příruby

 

15.00 Kč  bez DPH

 

18.15 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DROP LEXI FTTx 8 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A1 BLACK LSOH-BOX

Optický singl mode 8 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1.

 

10.00 Kč  bez DPH

 

12.10 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling SC/APC, SM duplex

Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

28.00 Kč  bez DPH

 

33.88 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Záslepka plastová do SC portu optické vany

Plastová záslepka do optické vany do otvoru SC

 

3.00 Kč  bez DPH

 

3.63 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická kazeta pro 24 svárů, transp. víčko,2x výklopné držáky na 12svárů OPTRONICS

Optická kazeta OPTRONICS disponuje unikátním systémem pro vedení vláken v její vnitřní i vnější části. Kazeta umožňuje snadné stohování, přičemž stohované kazety je možno vyklápět díky přídavným plastovým pantům. Balení obsahuje: - dva hřebínky,

 

119.00 Kč  bez DPH

 

143.99 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Keystone adapter SC

Adapter pro spojku SC simplex do patch panelu nebo zásuvky (místo keystone)

 

10.00 Kč  bez DPH

 

12.10 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Ochrana sváru smrštitelná 60mm (drát 1,5mm)

Ochrání svár proti poškození Tepelně smrštitelná Délka 60mm 1,5mm drát - výstuha

 

4.50 Kč  bez DPH

 

5.45 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Isopropyl alkohol čistý min 99,9% 1000ml

Isopropylalkohol 1L slouží k číštění optických konektorů nebo vláken před svařováním.

 

180.00 Kč  bez DPH

 

217.80 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net GYFXTH - 12 vl. opt. kabel universální OS2 9/125 G.652D FRLSZH Eca

Universální indoor/outdoor gelový optický kabel FRLSZH (Eca) - 12 vláken SM 9/125 OS2 G.652D - gelová trubička - skleněná příze - pevný silný plášť FRLSZH (1,5mm) průměr kabelu 5,8mm +-0,2 Velkou předností tohoto kabelu je velká pevn

 

16.00 Kč  bez DPH

 

19.36 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická vana 24x SC vybavená kazetou pro 24 vl. výsuvná

Optická vana výsuvná 19" 1U pro 24x SC (24x LC Duplex, 24x E2000) vybava: - pevné čelo 24 číslovaných pozic pro 24x SC (24x LC Duplex, 24x E2000) - 48 otvorů se závity M2 pro fixaci spojek 1x kazeta pro 24 svárů včetně hřebínků pro uchycení

 

740.00 Kč  bez DPH

 

895.40 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Ubrousky Kimwipes bezprašné čistící KIMTECH 7552

Ubrousky bezprašné ideální pro čistění optiky. KIMTECH 7552 Kiberly Clark Professional 280ks v balení Rozměr 10x10cm

 

114.00 Kč  bez DPH

 

137.94 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická kazeta s víčkem a hřebínky pro 12 vláken

Optická kazeta s víčkem a hřebínky pro 12 vláken Více místa za hřebínky pro natožení rezerv. Rozměr: d x š x v 140x100x8mm

 

70.00 Kč  bez DPH

 

84.70 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling SC, MM simplex

Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

14.00 Kč  bez DPH

 

16.94 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail LC SM 09/125 1m

Vložný útlum: 60dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

36.00 Kč  bez DPH

 

43.56 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický rozvaděč nástěnný kov 24 SC vč. opt. kazety a zámku jednokřídlý

Rozvaděč kovový optický jednokřídlý se zámkem vybavený čelem pro 24x SC (24x LC Duplex, 24x E2000) 2x optická kazeta včetně hřebínků pro 24 svárů (4x12 svárů) - vázací oka - stahovací pásky rozměry: š - 270mm, v - 255mm , h - 65mm

 

660.00 Kč  bez DPH

 

798.60 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Lexi-Net box plastový spojovací 24 vláken včetně kazet - vnitřní

Lexi-Net box plastový spojovací 24 vláken včetně kazet - vnitřní 2x kabelový vstup s ůchyty na tahové prvky 4x6 (24) výstupů na ftth kabely (3mm) 2x kazeta pro 12 svárů 24ks ochrana svárů 60mm 22cm dlouhá ochranná transparentní trubička 3,2/4,5 p

 

349.00 Kč  bez DPH

 

422.29 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický rozvaděč 19" 4U- 144/288 port SC simplex / LC duplex 12x slot 12/24 port

Optický rozvaděč 19" 4U- 144/288 port SC simplex (E2000) / LC duplex 12x slot 12/24 port Vysokohustotní optický rozvaděč uřčený pro montáž do 19" velikost 4U Vybavený 12x vertikálním panelem ve slotu s kazetou na 24 svárů, prostor pro stočení vlákn

 

5 700.00 Kč  bez DPH

 

6 897.00 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 50/125, SC-LC OM4, 2m duplex

Patch kabel provedení OM4, LSZH 2mm Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkretní naměřené hodnoty útlumů s výrobním číslem

 

214.00 Kč  bez DPH

 

258.94 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Záslepka plastová do SC portu optické vany duplexní

Plastová záslepka do optické vany do otvoru SC duplex

 

3.00 Kč  bez DPH

 

3.63 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

305

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.