Optika

 



 
 
 
 
 
 

další podkategorie Optika

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

310

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
LEXI-Net RISER kabel opt. - 24 vl. OS2 9/125 G.657A1 LSZH Eca

LEXI-Net RISER kabel opt. - 24 vl. OS2 9/125 G.657A1 LSZH Eca Optický RISER kabel 24 vláken LSZH plášť vlákno G.657A1 průměr kabelu 12,5mm +-0,5mm Návin na bubnu (průměr100cm) - 2000m Datasheet sv záložce "související dokumenty"

 

31.00 Kč  bez DPH

 

37.51 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DROP LEXI FTTx 12 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A1 BLACK LSOH-BOX

Optický singl mode 12 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1.

 

13.00 Kč  bez DPH

 

15.73 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Zásuvka optická 2x SC

Zásuvka optická na omítku pro zakončení 2 x SC (LC duplex) rozměr 86x86x24mm

 

25.00 Kč  bez DPH

 

30.25 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DROP LEXI FTTx 4 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A1 BLACK LSOH-BOX

Optický singl mode 4 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1.

 

8.00 Kč  bez DPH

 

9.68 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net GYFXTH - 12 vl. opt. kabel universální OS2 9/125 G.657A1 FRLSZH Eca

Universální indoor/outdoor gelový optický kabel FRLSZH (Eca) - 12 vláken SM 9/125 OS2 G.657A1 - gelová trubička - skleněná příze - pevný silný plášť FRLSZH (1,5mm) průměr kabelu 5,8mm +-0,2 Velkou předností tohoto kabelu je velká pev

 

18.00 Kč  bez DPH

 

21.78 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Ubrousky Kimwipes bezpr. čistící na opt. 280ks GREEN 34155

Ubrousky bezprašné ideální pro čistění optiky. KIMTECH 7552 Kiberly Clark Professional 280ks v balení Rozměr 10x10cm

 

114.00 Kč  bez DPH

 

137.94 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling SC, SM simplex

Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

14.00 Kč  bez DPH

 

16.94 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická kazeta pro 24 svárů, transp. víčko,2x výklopné držáky na 12svárů OPTRONICS

Optická kazeta OPTRONICS disponuje unikátním systémem pro vedení vláken v její vnitřní i vnější části. Kazeta umožňuje snadné stohování, přičemž stohované kazety je možno vyklápět díky přídavným plastovým pantům. Balení obsahuje: - dva hřebínky,

 

119.00 Kč  bez DPH

 

143.99 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Ochrana sváru smrštitelná 60mm (drát 1,5mm)

Ochrání svár proti poškození Tepelně smrštitelná Délka 60mm 1,5mm drát - výstuha

 

4.50 Kč  bez DPH

 

5.45 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Záslepka plastová do SC portu optické vany

Plastová záslepka do optické vany do otvoru SC

 

3.00 Kč  bez DPH

 

3.63 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net GYFXTH - 8 vl. opt. kabel universální OS2 9/125 G.657A1 FRLSZH Eca

Universální indoor/outdoor gelový optický kabel FRLSZH (Eca) - 8 vláken SM 9/125 OS2 G.657A1 - gelová trubička - skleněná příze - pevný silný plášť FRLSZH (1,5mm) průměr kabelu 5,8mm +-0,2 Velkou předností tohoto kabelu je velká pevn

 

18.00 Kč  bez DPH

 

21.78 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC SM 09/125 1m

Vložný útlum: 60dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

36.00 Kč  bez DPH

 

43.56 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net GYFXTH - 8 vl. opt. kabel universální OM2 50/125 FRLSZH Eca

Universální indoor/outdoor gelový optický kabel FRLSZH (Eca) - 8 vláken MM 50/125 OM2 - gelová trubička - skleněná příze - pevný silný plášť FRLSZH (1,5mm) průměr kabelu 5,8mm +-0,2 Velkou předností tohoto kabelu je velká pevnost díky

 

18.00 Kč  bez DPH

 

21.78 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická kazeta s víčkem a hřebínky pro 24 vláken

Optická kazeta s víčkem a hřebínky pro 24 vláken. rozměry : 155 x 105 x 12 mm

 

74.00 Kč  bez DPH

 

89.54 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Ochrana sváru smrštitelná 45mm (drát 1,5mm)

Ochrání svár proti poškození Tepelně smrštitelná Délka 45mm 1,5mm drát - výstuha

 

4.50 Kč  bez DPH

 

5.45 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC MM 50/125 OM3 1m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

42.00 Kč  bez DPH

 

50.82 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net GYFXTH - 4 vl. opt. kabel universální OM2 50/125 FRLSZH Eca

Universální indoor/outdoor gelový optický kabel FRLSZH (Eca) - 4 vlákna MM 50/125 OM2 - gelová trubička - skleněná příze - pevný silný plášť FRLSZH (1,5mm) průměr kabelu 5,8mm +-0,2 Velkou předností tohoto kabelu je velká pevnost díky

 

14.00 Kč  bez DPH

 

16.94 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Ochrana sváru smrštitelná 45mm - SLIM (1mm drát)

Ochrání svár proti poškození Tepelně smrštitelná Délka 45mm verze SLIM 1mm drát - výstuha

 

4.00 Kč  bez DPH

 

4.84 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Isopropyl alkohol čistý min 99,9% 1000ml

Isopropylalkohol 1L slouží k číštění optických konektorů nebo vláken před svařováním.

 

180.00 Kč  bez DPH

 

217.80 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Záslepka plastová do SC portu optické vany duplexní

Plastová záslepka do optické vany do otvoru SC duplex

 

3.00 Kč  bez DPH

 

3.63 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Zásuvka optická 4xSC simplex neosazená

FTTH 8686 zásuvka je skvělým produktem pro budování sítí typu FTTH. Umožňuje ukončit až 4 vlákna na konektorech typu SC. Zásuvku lze osadit az čtyřmi adaptéry SC, E2000 nebo LC duplex. Zásuvku lze přišroubovat na omítku, kabelový prostup je možný buď z

 

79.00 Kč  bez DPH

 

95.59 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Rozvaděč FTTH patrový pro Riser kabely 12 vláken

Rozvaděč FTTH patrový pro Riser kabely 12 vláken Přechodový bod mezi Vertikální kabeláží (stoupačkou )a horizontálním kabelem vedeným v patře ke koncovému bodu. Kabelový vstup a výstup pro vertikální RISER kabel Gumová průchodka s 12x otvorem proo

 

399.00 Kč  bez DPH

 

482.79 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling SC, SM duplex

Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

28.00 Kč  bez DPH

 

33.88 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
OPVANA1UN-OPTR -19"- optická vana 1U bez čela pro kazety OPTRONIC

OPVANA1UN-OPTR -19"- optická vana 1U bez čela pro kazety OPTRONIC Výbava vany: 2x průchodka PG 13,5 1x záslepka PG 13,5 1x Montážní sada M6 5x stahovací pásek 80mm Náhrada za ukončené Vany OPVANALE24SC-N k dispozice čela: 24x SC SIMPLEX

 

660.00 Kč  bez DPH

 

798.60 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

310

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.