Lexi-NET

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

114

položek

5

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Ochrana sváru smrštitelná 60mm (drát 1,5mm)

Ochrání svár proti poškození Tepelně smrštitelná Délka 60mm 1,5mm drát - výstuha

 

8.00 Kč  bez DPH

 

9.68 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Stahovací pásek (suchy zip) na kabeláž 20mm/20m

Stahovací pásek (suchý zip) oboustraný šířka 20mm, návim 20m . Skvělý pomocník na vysvazkování kabeláže například v rozvaděčích

 

348.00 Kč  bez DPH

 

421.08 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
DIN BOX 8 SC

Zakončení optických kabelů na DIN lištu 8 portů (SC/ LC Duplex/ E2000) Vybavený (průchodky, hřebínky na sváry)

 

598.00 Kč  bez DPH

 

723.58 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 50/125, SC-ST, 3m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM2 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

229.00 Kč  bez DPH

 

277.09 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Zásuvka optická 4x SC

Zásuvka optická na omítku pro až 4x SC (LC duplex) včetně výklopné zazety a 4x ochr. sváru. Rozměr 150x110x33mm

 

169.00 Kč  bez DPH

 

204.49 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, LC-LC, 2m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

204.00 Kč  bez DPH

 

246.84 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 62,5/125, LC-LC, 1m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM1 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

181.00 Kč  bez DPH

 

219.01 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DIN BOX 6 SC Duplex

Optický box na DIN lištu kovový pro zakončení či provaření až 12 vláken. Čelo 6x SC duplex , vybavený držáky svárů - 2ks 6 sv. , kabelová průchodka PG 2ks, záslapka PG 2ks) rozměr 130x125x35mm

 

598.00 Kč  bez DPH

 

723.58 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Ochrana sváru smrštitelná 45mm (drát 1,5mm)

Ochrání svár proti poškození Tepelně smrštitelná Délka 45mm 1,5mm drát - výstuha

 

7.00 Kč  bez DPH

 

8.47 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický box s krytím IP65 8x SC

Optický box pro 8x SC(LC duplex) s krytím IP65 včetně kazety, ochran sváru, uchycení kabelu vč. tahového prvku, 3x průchodka, možnost zaplombování. Rozměr 160x200x45mm

 

449.00 Kč  bez DPH

 

543.29 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 50/125, SC-LC, 1m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM2 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

167.00 Kč  bez DPH

 

202.07 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 62,5/125, LC-LC, 3m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM1 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

229.00 Kč  bez DPH

 

277.09 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický box FTTH pro 16 SC simplex (E2000, LC Duplex) venkovní IP65

FTTH box pro 16 vláken ( zakončení SC/LC Duplex/E2000 krytí IP65 - 2x kabelový vstup - kabelová průchodka PG + možná výměna za dělené průchodky - ve výbavě - 16x výstup na FTTH kabely s průchodky - výklopná kazeta s držáky na 16x SCsimplex /L

 

738.00 Kč  bez DPH

 

892.98 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 62,5/125, ST-ST, 5m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM1 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

235.00 Kč  bez DPH

 

284.35 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický rozvaděč nástěnný kov 24 SC vč. opt. kazety a zámku jednokřídlý

Rozvaděč kovový optický jednokřídlý se zámkem vybavený čelem pro 24x SC (24x LC Duplex, 24x E2000) 2x optická kazeta včetně hřebínků pro 24 svárů (4x12 svárů) - vázací oka - stahovací pásky rozměry: š - 270mm, v - 255mm , h - 65mm

 

685.00 Kč  bez DPH

 

828.85 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, LC-LC, 5m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

252.00 Kč  bez DPH

 

304.92 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 50/125, SC-ST, 1m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM2 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

194.00 Kč  bez DPH

 

234.74 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 62,5/125, SC-LC, 2m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM1 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

212.00 Kč  bez DPH

 

256.52 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 62,5/125, LC-LC, 5m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM1 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

372.00 Kč  bez DPH

 

450.12 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický box nástěnný vnitřní pro 8 SC simplex (LC duplex, E2000)

Optický box nástěnný vnitřní pro 8 SC simplex (LC duplex, E2000) Vybavený, kazeta, ochrany svárů, izolační páska, upevňovací šrouby/hmoždinky rozměr: 265x155x56mm

 

365.00 Kč  bez DPH

 

441.65 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, LC-ST, 10m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

260.00 Kč  bez DPH

 

314.60 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 50/125, SC-LC, 3m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM2 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

197.00 Kč  bez DPH

 

238.37 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, SC-LC, 2m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

192.00 Kč  bez DPH

 

232.32 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, SC-LC, 5m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

249.00 Kč  bez DPH

 

301.29 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

114

položek

5

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.