Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položek

42

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Kabel optický universální FLAT DROP 2x3,1 SM 2 vlákna 9/125, G.657A, LSOH černý , 80N

FLAT DROP UNIVERSAL FTTx, optický kabel, černý LSOH (UV stabilní), 2 vlákna SM 9/125 G.657A, 2x3,1mm, pro INDOOR i OUTDOOR aplikace, pev. v tahu 80N, povol. r ohybu 10mm!!!, 8,5kg na km, cívka cca. 50cm v průměru, balení 2000m cívka

 

5.90 Kč  bez DPH

 

7.14 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Kabel optický k MIKRO AIRBLOWN, 12 vláken SM 9/125, G.652D, MLT, MDPE černý, d5,8mm, 500N

SAMSUNG MIKRO AIR BLOWN optické kabely jsou ultralehké kabely s malým průměrem. Tato konstrukce předurčuje tyto kabely především pro FTTx aplikace a přístupové optické sítě. Instalace se provádí zafukováním do mikro kabelovodů/ mikrotrubiček, ale mikro ka

 

16.50 Kč  bez DPH

 

19.97 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Kabel optický armovaný skelnými vlákny ANTIRODENT ARMED, 12 vláken SM 9/125, G.657A, CLT, MDPE, 6,3mm, 500N

ANTIRODENT PE CLT, optický kabel venkovní, ochrana proti hlod. (skel. vlákna), černý PE, d6,3mm, pev. v tahu 500N, vlákna v prim. ochraně 250µm, CLT, dielektrický, 12 vl. SM 9/125 G.657A, povolený r ohybu 125mm

 

15.70 Kč  bez DPH

 

19.00 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Kabel optický k zafouknutí MIKRO AIRBLOWN, 24 vláken SM 9/125, G.652D, MLT, MDPE černý, d5,8mm, 500N

SAMSUNG MIKRO AIR BLOWN optické kabely jsou ultralehké kabely s malým průměrem. Tato konstrukce předurčuje tyto kabely především pro FTTx aplikace a přístupové optické sítě. Instalace se provádí zafukováním do mikro kabelovodů/ mikrotrubiček, ale mikro ka

 

19.90 Kč  bez DPH

 

24.08 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Kabel optický k zafouknutí MIKRO AIRBLOWN, 24 vláken SM 9/125, G.652D, MLT, MDPE černý, d5,8mm, 500N

SAMSUNG MIKRO AIR BLOWN optické kabely jsou ultralehké kabely s malým průměrem. Tato konstrukce předurčuje tyto kabely především pro FTTx aplikace a přístupové optické sítě. Instalace se provádí zafukováním do mikro kabelovodů/ mikrotrubiček, ale mikro ka

 

19.90 Kč  bez DPH

 

24.08 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Kabel optický k MIKRO AIRBLOWN,48 vláken SM 9/125, G.652D, MLT, MDPE černý, d5,9mm, 700N

SAMSUNG MIKRO AIR BLOWN optické kabely jsou ultralehké kabely s malým průměrem. Tato konstrukce předurčuje tyto kabely především pro FTTx aplikace a přístupové optické sítě. Instalace se provádí zafukováním do mikro kabelovodů/ mikrotrubiček, ale mikro ka

 

19.90 Kč  bez DPH

 

24.08 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
BELDEN F/FTP kabel 10GXE01.07500, CAT.6A, drát, LSOH, AWG23, 500m cívka

 

10.00 Kč  bez DPH

 

12.10 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Zdroj v krytu 12V/3A 4 výstupy

Napájecí zdroj 230V - 12V/3A 4 výstupy v krytu s průchodkami. Pojistka 2A / výstup. Maximální celkový výstupní proud 5A šxvxh 165x165x50mm

 

740.00 Kč  bez DPH

 

895.40 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Zdroj v krytu 12V/20A - 18 výstupů

Napájecí zdroj 230V - 12V/20A 18 výstupů v krytu s průchodkami. Maximální celkový výstupní proud 20A maximální proud pro 1 výstup 1,5A šxvxh 235x280x90mm

 

1 480.00 Kč  bez DPH

 

1 790.80 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Zdroj v krytu 12V/10A - 9 výstupů

Napájecí zdroj 230V - 12V/10A 9 výstupů v krytu s průchodkami. Pojistka 2A / výstup. Maximální celkový výstupní proud 10A šxvxh 205x240x55mm

 

1 035.00 Kč  bez DPH

 

1 252.35 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Rapid PP 13 náplň 8mm, KOV ( 5000 ks )

(SPONKOVAČKY - ŽLUTÁ ŘADA )

 

143.00 Kč  bez DPH

 

173.03 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
UTP kabel BELDEN cat5e drát - 4páry 1583ENH 305m LSOH

 

5.00 Kč  bez DPH

 

6.05 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
UTP kabel BELDEN cat5e drát - 4páry 1583E 305m PVC

 

4.65 Kč  bez DPH

 

5.63 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Kabel BELDEN CAT5E F/UTP LSOH AWG24, Dca, drát, box 305m, gray

 

10.00 Kč  bez DPH

 

12.10 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
BELDEN 1633 ENH, Kabel Cat.5E F/UTP LSOH, 305 m

Kabel UTP 4 páry LSZH fialový CAT 5e drát 24AWG čistá měď. Měrky po metrech, balení v samoodvíjecích krabicích po 305m.

 

10.70 Kč  bez DPH

 

12.95 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
UTP kabel BELDEN cat5e licna - 4páry 1867A 305m PVC

 

23.00 Kč  bez DPH

 

27.83 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Zásuvka 2xRJ45 5e FTP 45° na omítku

Zásuvka 2xRJ45 5e FTP 45° vybavená , určená pro montáž na omítku, kovové šasi Rozměr š x v h: - 64 x 80 x 32mm

 

99.00 Kč  bez DPH

 

119.79 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Zdroj LED AC 170V-265V, DC 12V / 150W 210x70x40 mm IP67

Napájecí zdroj 110-260V - 12V/150W (12,5A), krytí IP67, šxvxh 210x70x40mm. Určeno pro LED žárovky a pásky.

 

450.00 Kč  bez DPH

 

544.50 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Zdroj LED AC 170V-265V, DC 12V / 15W 160x35x22 mm IP67

Napájecí zdroj 110-260V - 12V/15W, krytí IP67, šxvxh 118x30x20mm . Určeno pro LED žárovky a pásky

 

120.00 Kč  bez DPH

 

145.20 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Zdroj LED AC 170V-265V, DC 12V / 200W 210x120x55 mm IP67

Napájecí zdroj 110-260V - 12V/200W, krytí IP67, šxvxh 235x126x55mm. Určeno pro LED žárovky a pásky

 

650.00 Kč  bez DPH

 

786.50 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický rozvaděč nástěnný 3M 2552SA pro 6 duplex SC spojek, plastový

Optický nástěnný box 2552SA společnosti 3M s výměnnými čely pro optické spojky FC, ST, FC a VF45. Umožňuje zakončení 6 duplexních SC spojek nebo 12 ST vláken. Plastový box je určen pro instalaci ve vnitřních prostorech a lze ho využít i jako víceportov

 

630.00 Kč  bez DPH

 

762.30 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Rapid 28 náplň 10mm, BÍLÉ ( 1000 ks )

 

83.00 Kč  bez DPH

 

100.43 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Rapid 28 náplň 10mm, KOV ( 1000 ks )

 

79.00 Kč  bez DPH

 

95.59 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Rapid 28 náplň 11mm, BÍLÉ ( 1000 ks )

 

86.00 Kč  bez DPH

 

104.06 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položek

42

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.