Status: Novinka

 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

jen ve statusu Novinka 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

13

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Tradesman Pro™ Tool Master Batoh na nářadí Klein Tools - 48 kapes

Tradesman Pro™ Tool Master Profesionální Batoh na nářadí Klein Tools - 48 kapes - Batoh s celkem 48 kapsami pro snadnou organizaci - Odnímatelný nástrojový panel s držadly a D-kroužkem pro zavěšení - Kvalitní Letecký kabel silně zpevňuje rukojeť i ro

 

5 499.00 Kč  bez DPH

 

6 653.79 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Kabel LEXI 4 žilový EZS stíněný (samoodvíjecí box 305m)

Kabel LEXI 4 žilový EZS stíněný (samoodvíjecí box 305m) Drát 4 žíly 24AWG (0,5mm) průměr pláště 3,8mm barvy vodičů červená, černá, bílá, žlutá. Možnost uložení na i pod omítku Barva pláště bíla měrky po "m" Balení v samoodvíjecí krabici 305m

 

4.80 Kč  bez DPH

 

5.81 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Kabel LEXI 6 žilový EZS stíněný (samoodvíjecí box 305m)

Kabel LEXI 6 žilový EZS stíněný (samoodvíjecí box 305m) Drát 6 žil 24AWG (0,5mm) průměr pláště 4,3mm barvy vodičů: červená, černá, bílá, žlutá, oranžová, šedá Možnost uložení na i pod omítku Barva pláště bíla měrky po "m" Balení: samoodvíjec

 

6.50 Kč  bez DPH

 

7.87 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Lexi-Net nástěnný rozvaděč SOHO vertikální 19" 2U+4U, hloubka 155mm, šedý, 2x zámek

Nástěnný rozvaděč Lexi-Net SOHO vertikální 19" 2U+4U, hloubka 155mm, šedý STANDARDY: ANSI/EIA RS-310-D, IEC297-2, DIN41491 - Part 1, Part 7, GB/T3047, 2-92STANDARD MATERIÁL: za studena válcovaná ocel OSAZENÍ : 2ks zámek, 2ks stavitelné záslapky

 

1 800.00 Kč  bez DPH

 

2 178.00 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Lexi-Net optický patch kabel 09/125, SC(APC)-LC(PC), 2m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

198.00 Kč  bez DPH

 

239.58 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Lexi-Net Patch kabel 09/125, SC(APC)-SC(APC), 2m simplex 3mm

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 3mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

78.00 Kč  bez DPH

 

94.38 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Lexi-Net Patch kabel 09/125, SC(APC)-SC(APC), 3m simplex 3mm

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 3mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

89.00 Kč  bez DPH

 

107.69 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Lexi-Net Optický patchkabel SC(PC) - SC(APC) 9/125, dublex, 2M

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

185.00 Kč  bez DPH

 

223.85 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC/APC SM 09/125 3mm LSZH 30M G657B3

LEXI-Net Pigtail SC/APC SM 09/125 3mm LSZH 30M G657B3 Speciální Pigtail pro vertikální rozvod SC/APC délka 30m průměr: 3mm plášť LSZH vlákno G657B3

 

295.00 Kč  bez DPH

 

356.95 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
ToneMaster™- Tónový generátor s vysokým výkonem - TURBO

Tónový generátor s vysokým výkonem funkcí TURBO S funkcí TURBO o 700% vyšší výkon oproti běžnému generátoru Dualní tón 1165 Hz a 874 Hz Dva tóny 1165 Hz a 874 Hz Výkon: LO 3.6 dBm HI 9.3 dBm TURBO Power Mode LO 12.3 dBm HI 18.4 dB

 

1 995.00 Kč  bez DPH

 

2 413.95 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Sonda k tonovému generátoru - KLEIN TOOLS

VDV500-123 Nový model sondy k tonovému generátoru - KLEIN TOOLS - Vyhledávání trasy vodičů bez napětí ve spolupráci s tónovým generátorem případně testerem vybavaným tónovým generátorem - Citlivý, odolný, vyměnitelný nekovový vodivý hrot - Pracov

 

1 360.00 Kč  bez DPH

 

1 645.60 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
LAN TESTER - VDV Scout® Pro 3 Tester Kit - KLEIN TOOLS

Nový model LAN TESTER - VDV Scout® Pro 3 Tester Kit - KLEIN TOOLS - Kabelový tester - telefon (RJ11/12), data (RJ45) a video (koax F-konnector) připojení kabelů s přehledným, jasným a rychlým zobrazením výsledků - Měří délku kabeů s rozsahem do 61

 

3 299.00 Kč  bez DPH

 

3 991.79 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Sada s mapery #2-7 s příslušenstvím pro VDV Scout® Pro 2 (LT)

Sada s mapery #2-7 s příslušenstvím pro VDV Scout® Pro 2 (LT) Maximalizuje základní VDV Scout® Pro 2 nebo LT Tester Telefon (RJ11/12), data (RJ45) a video (F-connector) coax Sada přijímačů (maperů) 2 - 8 pro rychlé měření a identifikaci Použív

 

4 840.00 Kč  bez DPH

 

5 856.40 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.