Status: Speciální nabídka

 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

jen ve statusu Speciální nabídka 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

17

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Protahovací pero Klein Tools, v pouzdře, drážkované 30,5m průměr 4,8mm zakončení s ocelovou spirálou

Protahovací pero Klein Tools 30,5m Drážkovaný profil s průměrem 4,8mm Sklolaminátová konstrukce Zakončení s ocelovou pružinou cca 17cm Odvíjecí pouzdro pro snadnou práci o průměru 330,2mm Váha 1,4kg -

 

3 920.00 Kč  bez DPH

 

4 743.20 Kč  s DPH

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
Zásuvka optická 4xSC simplex neosazená

FTTH 8686 zásuvka je skvělým produktem pro budování sítí typu FTTH. Umožňuje ukončit až 4 vlákna na konektorech typu SC. Zásuvku lze osadit az čtyřmi adaptéry SC, E2000 nebo LC duplex. Zásuvku lze přišroubovat na omítku, kabelový prostup je možný buď z

 

79.00 Kč  bez DPH

 

95.59 Kč  s DPH

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
T3 Innovation - GT1005 GigTest - double - validátor datových sítí

Validace pasivní kabeláže až na 1Gbps s tiskem protokolů JIž jen omezené množství skladem

 

21 990.00 Kč  bez DPH

 

26 607.90 Kč  s DPH

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net kabel EZS 4 UTP PVC vodiče 4x0,5 Eca, 500m samoodvíjecí box

LEXI-Net kabel EZS 4 UTP PVC vodiče 4x0,5 Eca, 500m samoodvíjecí box Navržený pro použití k EZS sběrnicovým systémům řady Jablotron JA-100x 4 žílový UTP 4x žíla 0,5mm ČERVENÁ / ČERNÁ , ŽLUTÁ / ZELENÁ Balení: Samoodvíjecí box 500m

 

4.50 Kč  bez DPH

 

5.45 Kč  s DPH

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net Konektor RJ45 8/8 50u CAT6A FTP - samořezný

Konektor RJ45 8/8 50u CAT6A FTP - samořezný

 

99.00 Kč  bez DPH

 

119.79 Kč  s DPH

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
DROP LEXI FTTx 4 VL SM 9/125, G.657A1 BLACK LSOH + 10ks kotva

Optický singl mode 4 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1.

 

7 300.00 Kč  bez DPH

 

8 833.00 Kč  s DPH

 Speciální nabídka 

 sestava 

   
 
 
 
 
 
LEXI-LED TRUBICE skleněná T8 1500mm, 6000K, 2200Lm , 24W 175-265V AC vyzařování 320°

Výprodejová cena pouze na skladové zásoby ! Nová technologie LED trubic celoskleněné tělo a vyzařovací úhel až 320°

 

95.20 Kč  bez DPH

 

115.19 Kč  s DPH

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-LED TRUBICE skleněná T8 1500mm, 4000K, 2000Lm , 24W 175-265V AC vyzařování 320°

Výprodejová cena pouze na skladové zásoby ! Nová technologie LED trubic celoskleněné tělo a vyzařovací úhel až 320°

 

95.20 Kč  bez DPH

 

115.19 Kč  s DPH

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-LED TRUBICE skleněná T8 600mm, 6000K, 900Lm , 9W 175-265V AC vyzařování 320°

Výprodejová cena pouze na skladové zásoby ! Nová technologie LED trubic celoskleněné tělo a vyzařovací úhel až 320°

 

55.25 Kč  bez DPH

 

66.85 Kč  s DPH

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-LED TRUBICE skleněná T8 600mm, 4000K, 800Lm , 9W 175-265V AC vyzařování 320°

Výprodejová cena pouze na skladové zásoby ! Nová technologie LED trubic celoskleněné tělo a vyzařovací úhel až 320°

 

55.25 Kč  bez DPH

 

66.85 Kč  s DPH

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net RISER kabel opt. - 24 vl. OS2 9/125 G.657A2 LSZH Eca

LEXI-Net optický kabel RISER 24 vl. OS2 9/125 G.657A2 LSZH Eca průměr kabelu 10,5mm+-0,5mm Datový list v záložce "související dokumenty" K prodeji celá cívka - 1000m

 

24.00 Kč  bez DPH

 

29.04 Kč  s DPH

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
Stripovací nástroj na optické kabely H-Tools

Stripovací nástroj na optické kabely originál H-Tools 900um, 250um, 2-3mm

 

490.00 Kč  bez DPH

 

592.90 Kč  s DPH

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
VDV MapMaster 2.0™ tester kabelů

Doprodej modelu. Nejlevnější verze přístroje s měřením délky !!

 

3 321.00 Kč  bez DPH

 

4 018.41 Kč  s DPH

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
VDV MapMaster 3.0™ tester kabelů

Platinum Tools VDV MapMaster 3.0 Vlastnosti " Měří, testuje a mapuje datové, koaxiální a telefonní kabely " Vyhledává zkraty, špatně zapojené a přehozené páry, detekuje rozpárování a přerušený vodič/kabel " Pomocí kapacitní technologie s velkou přes

 

4 820.64 Kč  bez DPH

 

5 832.97 Kč  s DPH

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
LAN Installer Starter Kit Modular KLEIN TOOLS

Sada montéra s přístrojem VDV526-052 LAN Scout Junior obsahuje: - VDV526-052 LAN Scout Junior - Kvalitní kovové nůžky na stříhání vodičů až 19 AWG - Krimplovací kleště na RJ12/RJ45 (6P/ 8P) se striperem na ploché a kulaté kabely UTP/FTP - Po

 

2 527.66 Kč  bez DPH

 

3 058.47 Kč  s DPH

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net Vyvazovací panel 19" 1U jednostr. plast. lišta Lexi

19"vyvazovací panel 1U jednostranná plastová lišta - černá s průchozími otvory do rozvaděče

 

159.00 Kč  bez DPH

 

192.39 Kč  s DPH

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net Vyvazovací panel 1U 5x úchytka Lexi

19"vyvazovací panel 1U 5x plastová úchytka 60x40mm - černý

 

149.00 Kč  bez DPH

 

180.29 Kč  s DPH

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.