Příslušenství

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

5

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
PoE repeater 1x výstup

PoE opakovač až na 250m (při povolení funkce Extend), kaskádování až na 500m, Při použití PoE není potřeba externí napájení Vstup: 1x RJ45 10/

 

729.00 Kč  bez DPH

 

882.09 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
PoE repeater 2x výstup

PoE opakovač až na 250m (při povolení funkce Extend), kaskádování až na 500m, Při použití PoE není potřeba externí napájení Vstup: 1x RJ45 10/100BaseT(x), IEEE 802.3at s detekcí koncového zařízení (PD)

 

964.00 Kč  bez DPH

 

1 166.44 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
4 kanálový PoC, signal a napájení HD-TVI kamer po koaxiálním kabelu

4-kanálový PoC - signál a napájení HD-TVI kamer po jednom koaxiálním kabelu

 

1 564.00 Kč  bez DPH

 

1 892.44 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

Model: HK-SFP-1.25G-20-1310 Data Rate: 1,25 Gbps Interface: LC Transmission Distance: 20 Km Transmission Medium: Single-mode,

 

658.00 Kč  bez DPH

 

796.18 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

Model: HK-SFP-1.25G-20-1550 Data Rate: 1,25 Gbps Interface: LC

 

729.00 Kč  bez DPH

 

882.09 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.