Switche+PoE

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie  Switche+PoE

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

30

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
DS-1H34-0101P PoE repeater 1x výstup

PoE opakovač až na 250m (při povolení funkce Extend), kaskádování až na 500m, Při použití PoE není potřeba externí napájení vstup: 1x RJ45 10

 

633.00 Kč  bez DPH

 

765.93 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DS-1H34-0102P PoE repeater 2x výstup

PoE opakovač až na 250m (při povolení funkce Extend), kaskádování až na 500m, Při použití PoE není potřeba externí napájení vstup: 1x RJ45 10

 

688.00 Kč  bez DPH

 

832.48 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DS-1TP04I 4 kanálový PoC, signal a napájení HD-TVI kamer po koaxiálním kabelu

4-kanálový PoC - signál a napájení HD-TVI kamer po jednom koaxiálním kabelu

 

1 564.00 Kč  bez DPH

 

1 892.44 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DS-3E0326P-E switch 24x100TX PoE + 2x Uplink 1000M Combo port, 370W, Super PoE - dosah až 250m

Network Ports: 26 PoE Port: 24x 10/100Mbps RJ45 ports Uplink Port: 2x 1000M Combo Port RJ45

 

6 890.00 Kč  bez DPH

 

8 336.90 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DS-3E1310P-E Web managed switch 8x100TX PoE + 2x Gb Uplink Combo port, 123W, Super PoE - dosah až 250m

  Web management (VLAN, Multicast...)

 

2 723.00 Kč  bez DPH

 

3 294.83 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DS-3E1318P-E Web managed switch 16x100TX PoE + 2x Gb Uplink Combo port, 230W, Super PoE- dosah až 250m

Web management (VLAN, Multicast...) PoE porty:&nbsp;16x 10/100Mbps RJ45 ports Uplink porty: <

 

5 995.00 Kč  bez DPH

 

7 253.95 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DS-3E1326P-E Web managed switch 24x100TX PoE + 2x Gb Uplink Combo port, 370W, Super PoE - dosah až 250m

Web management (VLAN, Multicast...) PoE porty:&nbsp;24x 10/100Mbps RJ45 ports Uplink porty: <

 

7 645.00 Kč  bez DPH

 

9 250.45 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HK-1.25G-20-1310 SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

Model: HK-SFP-1.25G-20-1310 Data Rate: 1,25 Gbps Interface: LC <

 

523.00 Kč  bez DPH

 

632.83 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DS-3E0508-E switch 8x 10/100/1000Mbit; bez PoE

Network Ports: 8x 10/100/1000M Ethernet port Network Protocol:&nbsp;IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, 802.3ab

 

821.50 Kč  bez DPH

 

994.02 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HK-1.25G-20-1550 SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

Model: HK-SFP-1.25G-20-1550 Data Rate: 1,25 Gbps Interface: LC

 

688.00 Kč  bez DPH

 

832.48 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DS-3T0306P Výkonný průmyslový switch - unmanaged, 4x100M PoE + 2xGb SFP, 120W

Backplane: 8,8Gbps Forwarding rate: 3,6Mpps

 

6 243.00 Kč  bez DPH

 

7 554.03 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DS-3T0310P Výkonný průmyslový switch - unmanaged, 8x100M PoE + 2xGb SFP, 240W

Backplane: 8,8Gbps Forwarding rate: 4,2Mpps

 

9 158.00 Kč  bez DPH

 

11 081.18 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DS-3E0310HP-E switch 8x100TX PoE (1xHi-PoE- 60W) + 2x Gb, 110W - dosah až 250m

1 Hi-PoE port&nbsp;10/100Mbps - 60W,&nbsp;&nbsp;2-8&nbsp;

 

1 870.00 Kč  bez DPH

 

2 262.70 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DS-3E0106HP-E switch 1x 100TX HI-PoE + 3x 100TX PoE; 2x 100TX uplink, 60W, Super PoE

1&nbsp;Hi-PoE port&nbsp;10/100Mbps - 60W,&nbsp;&nbsp;2-4&nbs

 

880.00 Kč  bez DPH

 

1 064.80 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DS-3E0510P-E switch 8xGb PoE + 1x Gb uplink RJ-45 + 1x Gb uplink SFP, 110W

8x&nbsp;Gb PoE portů Uplink Port: 1x Gb Ethernet Port RJ45&nbsp;, 1x Gb SFP fiber optical port Standard: IEEE 802.3at/af, IEEE

 

2 310.00 Kč  bez DPH

 

2 795.10 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DS-3E0518P-E switch 16xGb PoE + 1x Gb uplink RJ-45 + 1x Gb uplink SFP, 230W

16x&nbsp;Gb PoE portů Uplink Port: 1x Gb Ethernet Port RJ45&nbsp;, 1x Gb SFP fiber optical port Standard: IEEE

 

5 638.00 Kč  bez DPH

 

6 821.98 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DS-3E0318P-E(B) switch 16x100TX PoE + 2x Uplink 1000M Combo port, 230W, Super PoE-dosah až 250m

Network Ports:&nbsp;18 PoE Port:&nbsp;16x 100Mbps RJ45 ports Uplink Port: 2x 1000M Combo Port

 

3 960.00 Kč  bez DPH

 

4 791.60 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DS-3E0105D-E switch 5x 10/100Mbps; bez PoE

Network Ports: 5 Uplink Port: 1x100M Ethernet Port RJ45

 

138.00 Kč  bez DPH

 

166.98 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DS-3E0108D-E switch 8x10/100Mbps; bez PoE

Network Ports: 8x 10/100M Ethernet port Network Protocol: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x

 

193.00 Kč  bez DPH

 

233.53 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DS-3E0505D-E switch 5x 10/100/1000Mbit; bez PoE

Switch 5x 10/100/1000Mbit standard: IEEE 802.3at/af, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab forwar

 

275.00 Kč  bez DPH

 

332.75 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DS-3E0508D-E switch 8x 10/100/1000Mbit; bez PoE

switch 8x10/100/1000Mbit Standard: IEEE 802.3at/af, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab Forward

 

495.00 Kč  bez DPH

 

598.95 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DS-3E1510P-E Web managed switch 8x Gb PoE + 2x Gb SFP Uplink, 110W, Super PoE - dosah až 300m

Gigabit Web management PoE Switch PoE porty: 8 x gigabit port + 2 x gigabit SFP Uplink typ portů : RJ45, full dup

 

3 768.00 Kč  bez DPH

 

4 559.28 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DS-3E1518P-E Web managed switch 16x Gb PoE + 2x Gb SFP Uplink, 225W, Super PoE - dosah až 300m

Gigabit Web management PoE Switch PoE porty: 16x gigabyt RJ45 ports + Uplink port: 2x Gb 2x gigabyt SFP

 

7 453.00 Kč  bez DPH

 

9 018.13 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DS-3E0326P-E(B) Switch 24x100TX PoE + 2x uplink Gb Combo port, 370W, Super PoE

Network Ports:&nbsp;26 PoE Port: 24x 10/100Mbps RJ45 ports Uplink Port: 2x 1000M Combo Port RJ45 Network Protocol: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, 802.3af, 802.3at Switching Capacity: 8,8Gbps <

 

5 115.00 Kč  bez DPH

 

6 189.15 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

30

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.