Lexi-NET

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

131

položek

6

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Zásuvka optická 2x SC

Zásuvka optická na omítku pro zakončení 2 x SC (LC duplex) rozměr 86x86x24mm

 

24.00 Kč  bez DPH

 

29.04 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Ochrana sváru smrštitelná 45mm - SLIM (1mm drát)

Ochrání svár proti poškození Tepelně smrštitelná Délka 45mm verze SLIM 1mm drát - výstuha

 

5.00 Kč  bez DPH

 

6.05 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, SC(APC)-SC(PC), 2m simplex (3mm)

 

72.00 Kč  bez DPH

 

87.12 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Ochrana sváru smrštitelná 45mm (drát 1,5mm)

Ochrání svár proti poškození Tepelně smrštitelná Délka 45mm 1,5mm drát - výstuha

 

5.50 Kč  bez DPH

 

6.65 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Lexi-Net Patch kabel 09/125, SC(APC)-SC(PC), 3m simplex (3mm)

 

84.00 Kč  bez DPH

 

101.64 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Ochrana sváru smrštitelná 60mm (drát 1,5mm)

Ochrání svár proti poškození Tepelně smrštitelná Délka 60mm 1,5mm drát - výstuha

 

5.90 Kč  bez DPH

 

7.14 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Lexi-Net Patch kabel 09/125, SC(APC)-SC(APC), 2m simplex (3mm)

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 3mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

78.00 Kč  bez DPH

 

94.38 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DIN BOX 8 SC, kovový

Zakončení optických kabelů na DIN lištu 8 portů (SC/ LC Duplex/ E2000) Vybavený (průchodky, hřebínky na sváry)

 

550.00 Kč  bez DPH

 

665.50 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Stahovací pásek (suchy zip) na kabeláž 10mm/20m

Stahovací pásek (suchý zip) oboustraný šířka 10mm, návim 20m . Skvělý pomocník na vysvazkování kabeláže například v rozvaděčích

 

199.00 Kč  bez DPH

 

240.79 Kč  s DPH

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, SC-SC, 1m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

160.00 Kč  bez DPH

 

193.60 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Lexi-Net box plastový spojovací 24 vláken včetně kazet - vnitřní

Lexi-Net box plastový spojovací 24 vláken včetně kazet - vnitřní 2x kabelový vstup s ůchyty na tahové prvky 4x6 (24) výstupů na ftth kabely (3mm) 2x kazeta pro 12 svárů 24ks ochrana svárů 60mm 22cm dlouhá ochranná transparentní trubička 3,2/4,5 p

 

326.00 Kč  bez DPH

 

394.46 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
DIN BOX 2*SC Simplex, plastový

DIN zásuvka 2x SC simplex Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu pro 2x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu rozměr: 60,5x18,5x85mm (+- velikost jističe) Použití spojek bez přírub! Datasheet v záložce "sou

 

97.00 Kč  bez DPH

 

117.37 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 50/125, LC-LC OM4, 10m duplex

Patch kabel provedení OM4, LSZH 2mm Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkretní naměřené hodnoty útlumů s výrobním číslem

 

386.00 Kč  bez DPH

 

467.06 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, SC-LC, 1m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

160.00 Kč  bez DPH

 

193.60 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 50/125, SC-LC, 1m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM2 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

160.00 Kč  bez DPH

 

193.60 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, SC-SC, 2m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

168.00 Kč  bez DPH

 

203.28 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, SC-SC, 3m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

175.00 Kč  bez DPH

 

211.75 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DIN BOX 6 SC Duplex, kovový

Optický box na DIN lištu kovový pro zakončení či provaření až 12 vláken. Čelo 6x SC duplex , vybavený držáky svárů - 2ks 6 sv. , kabelová průchodka PG 2ks, záslapka PG 2ks) rozměr 130x125x35mm

 

550.00 Kč  bez DPH

 

665.50 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Lexi-Net Patch kabel 09/125, SC(APC)-SC(APC), 3m simplex (3mm)

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 3mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

89.00 Kč  bez DPH

 

107.69 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Lexi-Net optický patch kabel 09/125, SC(APC)-LC(PC), 2m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

198.00 Kč  bez DPH

 

239.58 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, LC-ST, 10m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

240.00 Kč  bez DPH

 

290.40 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, LC-ST, 5m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

189.00 Kč  bez DPH

 

228.69 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, LC-LC, 2m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

168.00 Kč  bez DPH

 

203.28 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 50/125, LC-LC, 2m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM2 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

173.00 Kč  bez DPH

 

209.33 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

131

položek

6

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.