OLS-35 zdroj světla singlemode

 
 
 
 
 
 
 
OLS-35 zdroj světla singlemode
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

VIAVI 

KódOLS-35
EAN
Dostupnost
není skladem
 
Dostupnost na pobočkách
není skladem 

SK1

není skladem 

SK2

není skladem 

EXT

 
Vaše cena bez DPH 41 480.00   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 50 190.80   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka12 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Zdroj světla singlemode (1310/1550 nm)

   malé rozměry
   vysoká odolnost
   Auto a TwinTest
   Tříletá kalibrace
   Vhodné pro LAN/WAN datové sítě


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Aleš Mikulášek, ales@telexion.cz


 
 
 
 
 
 

Stránky výrobce:

http://www.viavisolutions.com/en-us


Stránky o produktu:

http://www.viavisolutions.com/en-us


 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.