MM 50/125 (OM4)

 



 
 
 
 
 
 

další podkategorie MM 50/125 (OM4)

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

14

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Patch kabel 50/125, LC-LC OM4, 3m duplex

Patch kabel provedení OM4, LSZH 2mm Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkretní naměřené hodnoty útlumů s výrobním číslem

 

268.00 Kč  bez DPH

 

324.28 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, SC-SC OM4, 2m duplex

Patch kabel provedení OM4, LSZH 2mm Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkretní naměřené hodnoty útlumů s výrobním číslem

 

266.00 Kč  bez DPH

 

321.86 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, SC-SC OM4, 3m duplex

Patch kabel provedení OM4, LSZH 2mm Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkretní naměřené hodnoty útlumů s výrobním číslem

 

266.00 Kč  bez DPH

 

321.86 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, SC-SC OM4, 10m duplex

Patch kabel provedení OM4, LSZH 2mm Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkretní naměřené hodnoty útlumů s výrobním číslem

 

524.00 Kč  bez DPH

 

634.04 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, SC-LC OM4, 10m duplex

Patch kabel provedení OM4, LSZH 2mm Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkretní naměřené hodnoty útlumů s výrobním číslem

 

528.00 Kč  bez DPH

 

638.88 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, SC-LC OM4, 1m duplex

Patch kabel provedení OM4, LSZH 2mm Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkretní naměřené hodnoty útlumů s výrobním číslem

 

214.00 Kč  bez DPH

 

258.94 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, SC-LC OM4, 2m duplex

Patch kabel provedení OM4, LSZH 2mm Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkretní naměřené hodnoty útlumů s výrobním číslem

 

239.00 Kč  bez DPH

 

289.19 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, SC-LC OM4, 3m duplex

Patch kabel provedení OM4, LSZH 2mm Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkretní naměřené hodnoty útlumů s výrobním číslem

 

268.00 Kč  bez DPH

 

324.28 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, SC-LC OM4, 5m duplex

Patch kabel provedení OM4, LSZH 2mm Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkretní naměřené hodnoty útlumů s výrobním číslem

 

329.00 Kč  bez DPH

 

398.09 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, SC-SC OM4, 1m duplex

Patch kabel provedení OM4, LSZH 2mm Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkretní naměřené hodnoty útlumů s výrobním číslem

 

236.00 Kč  bez DPH

 

285.56 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, LC-LC OM4, 10m duplex

Patch kabel provedení OM4, LSZH 2mm Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkretní naměřené hodnoty útlumů s výrobním číslem

 

528.00 Kč  bez DPH

 

638.88 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, LC-LC OM4, 2m duplex

Patch kabel provedení OM4, LSZH 2mm Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkretní naměřené hodnoty útlumů s výrobním číslem

 

239.00 Kč  bez DPH

 

289.19 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, LC-LC OM4, 5m duplex

Patch kabel provedení OM4, LSZH 2mm Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkretní naměřené hodnoty útlumů s výrobním číslem

 

329.00 Kč  bez DPH

 

398.09 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, LC-LC OM4, 1m duplex

Patch kabel provedení OM4, LSZH 2mm Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkretní naměřené hodnoty útlumů s výrobním číslem

 

214.00 Kč  bez DPH

 

258.94 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.