SC-LC

 



 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

5

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Patch kabel 09/125, SC-LC, 2m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

192.00 Kč  bez DPH

 

232.32 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 09/125, SC-LC, 1m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

181.00 Kč  bez DPH

 

219.01 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 09/125, SC-LC, 3m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

229.00 Kč  bez DPH

 

277.09 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 09/125, SC-LC, 5m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

249.00 Kč  bez DPH

 

301.29 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 09/125, SC-LC, 10m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

272.00 Kč  bez DPH

 

329.12 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.