Převodník TP-Link MC200CM Transceiver, 1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 km - Verze 2 (9V)

 
 
 
 
 
 
 
Převodník TP-Link MC200CM Transceiver, 1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 km - Verze 2 (9V)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

TP-Link 

KódPEN-5274009
EAN
Dostupnost
skladem
 
Dostupnost na pobočkách
k dispozici do 48 hodin 

SK1

k dispozici do 48 hodin 

SK2

skladem 

EXT (dostupnost 2-4 pracovní dny)

 
Vaše cena bez DPH 758.00   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 917.18   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Gigabitový media konvertor je vybavený SC konektorem (multi-mode) a 1x RJ45. 

Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům.

Media konvertor podporuje pouze gigabit ethernet. Rychlosti 10/100 Mbps nepodporuje.

Specifikace

  • Značka: TP-Link
  • Model: MC200CM
  • Určení: převodník
  • Napájení: 5V/2A
  • Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
  • Ostatní: disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX
  • Provozní teplota: 0 – 50 °C
  • Přenosová rychlost: 1000 Mbps
  • Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm
  • Hmotnost: 0,5 kg
  • LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
  • Vlnová délka: 850 nm
  • Max. délka spoje: multi-mode 0,5 km
  • Optický kabel: 50/125
  • Konektor: SC, RJ45
  • Přenášené signály: TxD a RxD

Obsah balení

  1. 1x převodník


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Radek Štercl, 549 244 744, 775 708 555, radek@telexion.cz


 
 
 
 
 
 

Stránky výrobce:

https://www.tp-link.com/cz/


 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.