Převodník TP-Link TL-FC311A-20 Transceiver, WDM, SM, 10/100/1000Mbps, 20km

 
 
 
 
 
 
 
Převodník TP-Link TL-FC311A-20 Transceiver, WDM, SM, 10/100/1000Mbps, 20km
 
 
 
 
  • Převodník TP-Link TL-FC311A-20 Transceiver, WDM, SM, 10/100/1000Mbps, 20km
  • Převodník TP-Link TL-FC311A-20 Transceiver, WDM, SM, 10/100/1000Mbps, 20km
  • Převodník TP-Link TL-FC311A-20 Transceiver, WDM, SM, 10/100/1000Mbps, 20km
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

TP-Link 

KódPEN-52740095
EAN
Dostupnost
skladem
 
Dostupnost na pobočkách
k dispozici do 48 hodin 

SK1

k dispozici do 48 hodin 

SK2

skladem 

EXT (dostupnost 2-4 pracovní dny)

 
Vaše cena bez DPH 603.00   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 729.63   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka60 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10 / 100 / 1000 Mbps.
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

TL-FC311A-20 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10 / 100 / 1000 Mbps.

Jak tento produkt funguje

TL-FC311A-20 využívá technologii WDM (wavelength division multiplexing), která pomáhá odesílat a přijímat data na vzdálenost až 20 km pouze s jediným vláknem, což zákazníkům ušetří polovinu nákladů na zavedení kabelu. TL-FC311A-20 vysílá data při vlnové délce 1550 nm a přijímá data při vlnové délce 1310 nm na optickém vlákně. Koncové zařízení používané ve spojení s TL-FC311A-20 by proto mělo odesílat data při vlnové délce 1310 nm a přijímat data při vlnové délce 1550 nm. Další převodník médií TP-Link TL-FC311B-20 je jedním z produktů, které mohou spolupracovat s TL-FC311A-20.

Hlavní přednosti

  • Port 1 × 10/100/1000 Mb / s Auto-Negotiation RJ45 podporuje Auto-MDI / MDIX
  • Automatické vyjednávání režimu přenosu Half-Duplex / Full-Duplex
  • Přijímá technologii WDM, která přenáší a přijímá data na jednom vlákně
  • Prodlužuje vzdálenost vláken až na 20 km

Specifikace

  • Standardy a protokoly: IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
  • Typ vlákna: 9/125 μm jednovidové vlákno

Optika

  • Pro typ kabelu: Single Mode
  • Přenosová rychlost: 1000 Mbps
  • Vlnová délka - Tx/Rx: 1550 / 1310 nm
  • Dosah: 20 km

Konektory a rozhraní

  • Optické konektory: 1x SC
  • Rychlost LAN: 1x 1000 Mbps
  • Optické rozhraní: 1x 1000 Mbps

Napájení

  • Typ napájení: DC konektor
  • Napájení přes konektor/svorkovnici: 5 V / 0,6 A
  • Max. spotřeba energie: 3 W

Fyzické charakteristiky

  • Provozní teplota: 0 až 50 °C
  • Provozní vlhkost: 10 až 90 %
  • Rozměry (Š x V x H): 94,5 x 27 x 73 mm

Obsah balení

  1. Konvertor
  2. Napájecí adaptér 5 V / 0,6 A


 

Obchodníci

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stránky výrobce:

https://www.tp-link.com/cz/


 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.