SFP modul Mikrotik S+85DLC03D MM, 300m, 10G, 850nm

 
 
 
 
 
 
 
SFP modul Mikrotik S+85DLC03D MM, 300m, 10G, 850nm
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

Nepřiřazeno 

KódPEN-52917251
EAN
Dostupnost
není skladem
 
Dostupnost na pobočkách
není skladem 

SK1

není skladem 

SK2

není skladem 

EXT (dostupnost 2-4 pracovní dny)

 
Vaše cena bez DPH 1 209.00   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 1 462.89   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

MultiMode 10G SFP+ modul s 850nm LC konektorem pro spoje do vzdálenosti až 300m.

Kompatibilitní s CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+EM

Data Rate: 10G
Distance: 300m
Mode: SM
Wavelength: 850nm
Connector: LC
Format: SFP+






 

Obchodníci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.