SFP modul Mikrotik XQ+85MP01D MM, 100m, 100G, QSFP28

 
 
 
 
 
 
 
SFP modul Mikrotik XQ+85MP01D MM, 100m, 100G, QSFP28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

Nepřiřazeno 

KódPEN-52949996
EAN
Dostupnost
skladem
 
Dostupnost na pobočkách
k dispozici do 48 hodin 

SK1

k dispozici do 48 hodin 

SK2

skladem 

EXT (dostupnost 2-4 pracovní dny)

 
Vaše cena bez DPH 1 864.00   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 2 255.44   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Optický modul Mikrotik, maximální propustnost 100 Gbps, 12vláknový MPO konektor pro spojení až na vzdálenost 100 m, vestavěné digitální diagnostické funkce, kompatibilita se všemi zařízeními s QSFP28 portem, odolný vůči teplotám od 0 °C do 70 °C.
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Optický modul Mikrotik XQ+85MP01D poskytuje maximální propustnost 100 Gbps. Patří mezi moduly se 4 kanály po 25 Gbps a je vybavený jedním 12vláknovým MPO konektorem, který slouží pro spojení až na vzdálenost 100 m. Potěší vás také jeho kompatibilita se všemi aktivními prvky od značky Mikrotik a se zařízeními jiných výrobců s QSFP28 portem.

Hlavní přednosti

  • Kompatibilní se všemi zařízeními s QSFP28 porty
  • Vestavěné digitální diagnostické funkce
  • 4 kanály po 25 Gbps

Odolný pomocník s funkcemi

Modul má vestavěné digitální diagnostické funkce (DDMI). Umí například monitorovat optický výkon. Zároveň odolá teplotám od 0 °C do 70 °C. Pořiďte si tento modul, který se hodí pro všechna zařízení s QSFP28 porty s rychlostí 100 Gbps.

Specifikace

  • Značka: Mikrotik
  • Model: XQ+85MP01D
  • Určení: optický modul

Obecné parametry

  • Optické konektory: MPO
  • Kompatibilita: univerzální
  • DDMI – diagnostika: ano
  • Provozní teplota: 0 až 70 °C

Optika

  • Formát: QSFP28
  • Pro typ kabelu: Multi Mode
  • Přenosová rychlost: 100 Gbps
  • Vlnová délka – Tx/Rx: 850 nm
  • Dosah: 0,1 km
  • Typ přenosu: 12vláknový
  • Typ broušení: UPC

Obsah balení

  1. 1x optický modul Mikrotik QSFP28 XQ+85MP01D, MM, 100m, 100G 


 

Obchodníci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.