SFP modul Ubiquiti Networks UACC-UF-OM-XGS 10G, 20km

 
 
 
 
 
 
 
SFP modul Ubiquiti Networks UACC-UF-OM-XGS 10G, 20km
 
 
 
 
  • SFP modul Ubiquiti Networks UACC-UF-OM-XGS 10G, 20km
  • SFP modul Ubiquiti Networks UACC-UF-OM-XGS 10G, 20km
  • SFP modul Ubiquiti Networks UACC-UF-OM-XGS 10G, 20km
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

Nepřiřazeno 

KódPEN-52752974
EAN
Dostupnost
není skladem
 
Dostupnost na pobočkách
není skladem 

SK1

není skladem 

SK2

není skladem 

EXT (dostupnost 2-4 pracovní dny)

 
Vaše cena bez DPH 7 242.00   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 8 762.82   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Optický SFP+ modul, vysoká rychlost až 10 Gb/s, velký dosah 20 km, podpora standardů XGS-PON a XG-PON, kompatibilní s Ubiquiti UISP Fiber OLT XGS a UISP Fiber XGS/XG, využití s kabely typu Single Mode.
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Optický modul od značky Ubiquiti Networks využijete především v telekomunikačních a datových sítích. Je určený pro přenos dat. Tento SFP+ modul pracuje s rychlostí až 10 Gb/s. Funguje s kabely typu Single Mode, takže má univerzální využití. Je kompatibilní s Ubiquiti UISP Fiber OLT XGS a UISP Fiber XGS/XG. Navíc má velký dosah – až 20 km.

Hlavní přednosti

  • Kvalitní rychlost – až 10 Gb/s
  • Velmi velký dosah až 20 km
  • Podpora standardů rychlosti přenosu dat XGS-PON a XG-PON

Specifikace

  • Značka: Ubiquiti Networks
  • Model: UACC-UF-OM-XGS
  • Určení: optický modul
  • Formát: SFP+
  • Pro typ kabelu: Single Mode
  • Přenosová rychlost: 10 Gbps
  • Vlnová délka – Tx/Rx: 1 577 / 1 270 nm
  • Dosah: 20 km
  • Provozní teplota: 0 až 70 °C
  • Maximální spotřeba: 2,6 W
  • Kompatibilita: UISP Fiber OLT XGS, UISP Fiber XGS/XG
  • Rozhraní: 1x SC/UPC
  • Podpora standardů rychlosti přenosu dat: XGS-PON (10 Gb/s uplink, 10 Gb/s downlink) a XG-PON (2,5 Gb/s uplink, 10 Gb/s downlink)

Obsah balení

  1. 1x optický modul


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Radek Štercl, 549 244 744, 775 708 555, radek@telexion.cz


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.