Switch TP-Link TL-SL1218MP 16x LAN/PoE+, 2x GLAN, 2x SFP Combo

 
 
 
 
 
 
 
Switch TP-Link TL-SL1218MP 16x LAN/PoE+, 2x GLAN, 2x SFP Combo
 
 
 
 
  • Switch TP-Link TL-SL1218MP 16x LAN/PoE+, 2x GLAN, 2x SFP Combo
  • Switch TP-Link TL-SL1218MP 16x LAN/PoE+, 2x GLAN, 2x SFP Combo
  • Switch TP-Link TL-SL1218MP 16x LAN/PoE+, 2x GLAN, 2x SFP Combo
  • Switch TP-Link TL-SL1218MP 16x LAN/PoE+, 2x GLAN, 2x SFP Combo
  • Switch TP-Link TL-SL1218MP 16x LAN/PoE+, 2x GLAN, 2x SFP Combo
  • Switch TP-Link TL-SL1218MP 16x LAN/PoE+, 2x GLAN, 2x SFP Combo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

TP-Link 

KódPEN-52451509
EAN
Dostupnost
není skladem
 
Dostupnost na pobočkách
není skladem 

SK1

není skladem 

SK2

není skladem 

EXT

 
Vaše cena bez DPH 4 844.00   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 5 861.24   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka60 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Unmanaged PoE Switch TL-SL1218MP přenáší data a napájení až do vzdáleností 250 m v režimu prodloužení. Kombinuje 16 portů RJ45 PoE + 10 / 100 Mb / s, 2 gigabitové porty RJ45 a 2 kombinované gigabitové SFP sloty.
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Unmanaged PoE Switch TL-SL1218MP přenáší data a napájení až do vzdáleností 250 m v režimu prodloužení (speciálně navržený pro dohledový systém). Tento snadno použitelný PoE Switch s inovativním designem kombinuje 16 portů RJ45 PoE + 10 / 100 Mb / s, 2 gigabitové porty RJ45 a 2 kombinované gigabitové SFP sloty.

Switch TP-Link TL-SL1218MP

Prioritní režim pro porty číslo 1-8 zaručuje kvalitu přenosu citlivých aplikací (například video monitor) a nabízí vyšší možnosti priorit pro IPC připojené porty. Vysoký výkon podporuje i PoE napájení - až 30 W pro každý PoE port a 192 W pro všechny PoE porty.

Vysoký výkon PoE napájení


TL-SL1218MP vyhovuje standardu 802.3af/at PoE + a podporuje až 30W napájení na každém PoE portu. Celkový vysoký výkon PoE napájení je až 192 W pro 16 PoE portů, což je ideální pro malé až střední podnikové systémy dohledu. Snadné a intuitivní použití nevyžaduje konfigurace a složité instalace.

Switch TP-Link TL-SL1218MP

Dohled na přenos

Speciálně navržený PoE switch pro IP dohledové aplikace zvládá dohled až do vzdálenosti 250 m. PoE switch umožňuje jednodušší, bezpečnější a levnější instalaci dohledu. S rozšiřujícím režimem dosahuje PoE přenosové vzdálenosti až 250 m, což je ideální pro nasazení IP kamer.

Switch TP-Link TL-SL1218MP

Vlastnosti:

Přenos dat a napájení až do vzdálenosti 250 m v režimu prodloužení
Tento režim speciálně navrhli pro dohledový systém
16 portů RJ45 PoE, 2 Gbite porty RJ45 a 2 kombinované Gbite SFP sloty
Prioritní režim pro port 1-8 pro kvalitu citlivých aplikací
Vysoký výkon PoE napájení, až 30 W jednotlivě a 194 W pro všechny
Snadné použití bez nutnosti konfigurace a instalace

Specifikace:

Značka: TP-Link
Model: TL-SL1218MP
Určení: Unmanaged PoE Switch

Rozhraní:

16 portů RJ45 PoE + 10 / 100 Mbps
2 porty RJ45 10 / 100 / 1000 Mb / s
2 kombinované SFG sloty

Síťová média:

10BASE-T: UTP kategorie 3, 4, 5 kabel (maximálně 100 m)
EIA / TIA-568 100Ω STP (maximálně 100 m)
100BaseTX: UTP kategorie 5, 5e kabel (maximálně 100 m)
EIA / TIA-568 100Ω STP (maximální 100M)
1000BASE-T: UTP kategorie 5, 5e, 6 nebo vyšší (max 100m)
EIA / TIA-568 100Ω STP (max 100m)
1000BASE-X MMF, SMF

Počet ventilátorů: 2
Zálohovací šířka pásma: 7,2 Gb / s
Tabulka adres MAC: 8K
Osvědčení: CE, FCC, RoHS

PoE + porty (RJ45): 

Standardní PoE porty kompatibilní s 802.3at / 802.3af
PoE porty: Port 1 - Port 16
PoE napájení: celkově 192 W
Metoda přenosu: ukládání a předávání

Speciální funkce:

Kompatibilní s modely IEEE 802.3at / af Compliant PDs
Režim priority portu (Port Priority Mode)
Extend Mode - Režim prodloužení (napájení a přenos dat po 250m PoE)
Auto-Learning a Auto-Aging adresy Mac
IEEE802.3x řízení toku

Napájení:


Zdroj: 100-240 V AC, 50 / 60 Hz
Maximální spotřeba energie bez připojení PD: 18,73 W (220 / 50 Hz)
Maximální spotřeba energie s připojením 192 W PD: 217,22 W (220 / 50 Hz)
Max. tepelné ztráty bez připojení PD: 63,89 BTU / h
Max. tepelné ztráty s připojením 192 W PD: 741,15 BTU / h

Životní prostředí:

Provozní teplota: 0 až 40 °C
Skladovací teplota: -40 až 70 °C
Provozní vlhkost: 10 - 90 % bez kondenzace
Skladovací vlhkost: 5 - 90 % bez kondenzace

Barva: černá
Rozměry (Š x V x H): 440 x 180 x 44 mm (17,3 x 7,1 x 1,7 ")

Obsah balení:

TL-SL1218MP
Napájecí kabel
Instalační příručka
Dvě montážní konzoly a příslušenství


 

Obchodníci

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stránky výrobce:

https://www.tp-link.com/cz/


 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.