Splittery

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

4

položky

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Splitter Ubiquiti Networks UF-SPLITTER-16, UFiber Splitter 1:16

Ubiquiti UF-SPLITTER-8, UFiber Splitter pro GPON řešení. TUBE provedení, v kombinaci 1:16 s célkovou délkou vláken 4 m. Vlákna G657A, SC konektory s broušením ferule APC.

 

607.00 Kč  bez DPH

 

734.47 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Splitter Ubiquiti Networks UF-SPLITTER-32, UFiber Splitter 1:32

Ubiquiti UF-SPLITTER-8, UFiber Splitter pro GPON řešení. TUBE provedení, v kombinaci 1:32 s célkovou délkou vláken 4 m. Vlákna G657A, SC konektory s broušením ferule APC.

 

1 063.00 Kč  bez DPH

 

1 286.23 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Splitter Ubiquiti Networks UF-SPLITTER-4, UFiber Splitter 1:4

Ubiquiti UF-SPLITTER-8, UFiber Splitter pro GPON řešení. TUBE provedení, v kombinaci 1:4 s célkovou délkou vláken 4 m. Vlákna G657A, SC konektory s broušením ferule APC.

 

244.00 Kč  bez DPH

 

295.24 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Splitter Ubiquiti Networks UF-SPLITTER-8, UFiber Splitter 1:8

Ubiquiti UF-SPLITTER-8, UFiber Splitter pro GPON řešení. TUBE provedení, v kombinaci 1:8 s célkovou délkou vláken 4 m. Vlákna G657A, SC konektory s broušením ferule APC.

 

319.00 Kč  bez DPH

 

385.99 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.