WI-PS518G V3 16FE + 1Combo SFP + 1GE HiPoE switch; 250m; 200W

 
 
 
 
 
 
 
WI-PS518G V3 16FE + 1Combo SFP + 1GE HiPoE switch; 250m; 200W
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

Wi-Tek 

KódEAM-E58B000101
EAN
Dostupnost
skladem
 
Dostupnost na pobočkách
k dispozici do 48 hodin 

SK1

k dispozici do 48 hodin 

SK2

skladem 

EXT (dostupnost 2-4 pracovní dny)

 
Vaše cena bez DPH 4 490.00   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 5 432.90   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 
 
 
 
 

Související produkty

 
 
 

Model: HK-SFP-1.25G-20-1310 Data Rate: 1,25 Gbps Interface: LC <

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Model: HK-SFP-1.25G-20-1550 Data Rate: 1,25 Gbps Interface: LC</li

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Model: HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM Data Rate: 1,25 Gbps Interface: LC <span style="color

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SFP modul; single mode&nbsp; Kompatibilní s Gb SFP porty Konektor: Simplex LC <span

 

1 050.00 Kč  bez DPH

 

1 270.50 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SFP Gb metalický modul -&nbsp;RJ-45 Single mode&nbsp;transceiver SFP RJ-45 Kompatibilní

 

649.00 Kč  bez DPH

 

785.29 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

100Mbps HiPoE switch - 16x RJ45 100M + 1x Combo SFP + 1x Gb  RJ45, funkce Watchdog pro kontrolu a restart připojených zařízení 

 
Hardwarové funkce

  • Rozhraní: 16x 100M RJ45 + Uplink 1x Combo SFP + 1x Gb RJ45
  • Porty PoE: 1-2 podpora HiPoE 60W, 3-16 Standard: 802.3af/at
  • PoE Power: až 200W
  • Long Range dosah PoE až 250m
  • Switching Capacity: 7,2Gb
  • Packet Forwarding Rate: 2,87Mpps
  • Mac Adress table: 8K
  • Softwarové funkce: Priority Function, Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging, Store and forward, IEEE 802.3x flow control for Full-duplex Mode, Backpressure for Half-duplex Mode, Support VLAN

Ostatní parametry

  • Rozměry: 295 x 195 x 45mm
  • Napájení: VAC 100~240V 50/60HZ
  • Pracovní teplota: -10C°~55C°
  • Pracovní vlhkost :10%~90%

Montáž do 19" racku - montážní sada v balení

Katalog produktů Wi-Tek pro rok 2024

 

 


 

Obchodníci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.