Převodníky

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

10

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Převodník TP-Link MC200CM Transceiver, 1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 km - Verze 2 (9V)

Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (multi-mode) a 1x RJ45. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a

 

1 177.00 Kč  bez DPH

 

1 424.17 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Převodník TP-Link TX432 Transceiver, 10Gbit 2portový SFP modul pro T3700G-28TQ

2-portový 10-Gigabitový SFP+ modul TX432 je rozšiřující karta se dvěmi 10-gigabitovými SPF+ porty, určená pro více modelů TP-LINK switchů / SFP+ média konvertorů / SFP+ kabelů. Tabulka parametrů: ------------------ Média konvertor a modul Standards: IEEE

 

5 735.00 Kč  bez DPH

 

6 939.35 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Převodník TP-Link MC210CS Transceiver, 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k - Verze 2 (9V)

Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (single-mode) a 1x RJ45. Verze 2 (9 V). Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická

 

1 185.00 Kč  bez DPH

 

1 433.85 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Převodník TP-Link MC220L Transceiver, 1000TX/1000FX - Verze 2 (9V)

Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje kl

 

593.00 Kč  bez DPH

 

717.53 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Převodník TP-Link MC111CS WDM Transceiver, 10/100, support SC fiber singlmode - Verze 2 (9V)

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC112CS. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasic

 

934.00 Kč  bez DPH

 

1 130.14 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Převodník TP-Link MC112CS WDM Transceiver, 10/100, support SC fiber singlmode - Verze 2 (9V)

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC111CS. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasic

 

934.00 Kč  bez DPH

 

1 130.14 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Převodník TP-Link MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode S - Verze 2 (9V)

Rychlý 100 mbps konvertor vybavený SC konektorem a 1x RJ45. Konvertor pracuje v režimu multi-mode: maximální délka spoje je tedy 2000m. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než po

 

747.00 Kč  bez DPH

 

903.87 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Převodník TP-Link MC110CS konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x singl-mode - Verze 2 (9V)

Media konvertor single-mode s SC konektorem. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi

 

747.00 Kč  bez DPH

 

903.87 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Case TP-Link TL-MC1400 14-Slotové šasi pro media KONVERTORY VERZE 2.0 (9V)

Precizně vyrobený case rackového rozměru (2U) určený pro 14 media konvertorů. Case je dodáván včetně aktivního chlazení a napájení.

 

4 948.00 Kč  bez DPH

 

5 987.08 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Zdroj TP-Link TL-MCRP100 100-240V Redundant Power Supply, 100-240V, 50/60Hz 3A AC input, 9.5VDC 9.5A

100-240V Redundant Power Supply, 100-240V?50/60Hz 3A AC input, 9.5VDC 9.5A output?Works with TL-MC1400,RoHS compliant.

 

1 689.00 Kč  bez DPH

 

2 043.69 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.