Aktivní prvky

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Aktivní prvky

 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

160

položek

7

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Switch TP-Link TL-SF1005D 5xLAN, plast

Switch TP-LINK TL-SF1005D je malý, kvalitní a rychlý 5portový přepínač, který poskytuje přenosovou rychlost LAN portů 100 Mbps. Všech pět portů podporuje funkci Auto MDI/MDIX a vy se tak nemusíte starat o to, který kabel máte připojit.

 

184.00 Kč  bez DPH

 

222.64 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Switch TP-Link TL-SF1008D switch 8xTP/1uplink 10/100Mbps

Switch TP-LINK TL-SF1008D je malý, kvalitní a rychlý 8portový přepínač. Všech osm portů podporuje funkci Auto MDI/MDIX a vy se tak nemusíte starat o to, který kabel máte připojit. Porty automaticky rozpoznají rychlost přenosu 10 Mbit nebo 100 Mbit.

 

232.00 Kč  bez DPH

 

280.72 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Zdroj TP-Link Napájecí adaptér 9V, 0,6A

Napájecí 9 V zdroj vhodný pro napájení některých AP a RouterBoardů. Obzvláště vhodné k TP-LINK routerům s jednou anténou.

 

73.00 Kč  bez DPH

 

88.33 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Zdroj TP-Link Napájecí adaptér 9V, 0,85A

Napájecí 9V zdroj vhodný pro napájení některých AP a RouterBoardů. Obzvláště vhodné k TP-LINK routerům s dvěma a třema anténami.

 

80.00 Kč  bez DPH

 

96.80 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Zdroj TP-Link Napájecí adaptér 12V, 1,5A

Napájecí 12V zdroj vhodný pro napájení některých AP a RouterBoardů.

 

88.00 Kč  bez DPH

 

106.48 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Převodník TP-Link MC200CM Transceiver, 1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 km - Verze 2 (9V)

Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (multi-mode) a 1x RJ45. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a

 

1 177.00 Kč  bez DPH

 

1 424.17 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Switch TP-Link TL-SF1005P 5x LAN, 4xPoE, 58W, kov

TL-SF1005P je 5portový 10 / 100M PoE switch s funkcí priority portů, který umožňuje napájet na dálku zařízení s podporou normy 802.3af /48 V. Pro napájení slouží první 4 porty, plus další 1 port pak slouží jako klasický switch.

 

934.00 Kč  bez DPH

 

1 130.14 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Switch TP-Link TL-SG1005P 5x GLAN, 4xPOE, 56W, kov

TP-LINK TL-SG1005P je 5 portový stolní přepínač se 4 porty PoE, který poskytuje bezproblémové připojení k síti. Nabízí gigabitový ethernet s rychlostí 1 000 Mbit / s. a Fast Ethernet 10 / 100 Mbit / s.

 

1 256.00 Kč  bez DPH

 

1 519.76 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Switch TP-Link TL-SG1024DE smart 24x 10/100/1000Mbps

TP-Link TL-SG1024DE je 24 portový gigabitový switch, který umožňuje vytvářet virtuální sítě VLAN ve standardu 802.1Q. Obsahuje řadu pokročilých funkcí, držák pro uchycení do racku 19" a stavové LED diody.

 

2 283.00 Kč  bez DPH

 

2 762.43 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Switch TP-Link TL-SG1016DE smart 16x 10/100/1000Mbps

TP-Link TL-SG1016DE je 16 portový gigabitový switch, který umožňuje vytvářet virtuální sítě VLAN ve standardu 802.1Q. Obsahuje řadu pokročilých funkcí, držák pro uchycení do racku 19" a stavové LED diody.

 

2 036.00 Kč  bez DPH

 

2 463.56 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Switch TP-Link TL-SG108E smart 8x 10/100/1000Mbps

8 portový gigabitový switch TP-Link TL-SG108E obsahuje řadu pokročilých funkcí, které zrychlí vaši síť a sníží riziko napadení sítě na minimum. Nabízí možnost pro uchycení do racku 19", stavové LED diody a vytvářet virtuální sítě VLAN.

 

734.00 Kč  bez DPH

 

888.14 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Switch TP-Link TL-SG105E smart 5x 10/100/1000Mbps

5 portový gigabitový switch TP-Link TL-SG105E obsahuje řadu pokročilých funkcí, které zrychlí vaši síť a sníží riziko napadení sítě na minimum. Nabízí možnost pro uchycení do racku 19", stavové LED diody a vytvářet virtuální sítě VLAN.

 

530.00 Kč  bez DPH

 

641.30 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Switch TP-Link T1700G-28TQ JetStream™ 24x GLAN, 4x 10GE SFP

T1700G-28TQ je precizně zpracovaný, velmi rychlý switch TP-Link bez ventilátorů, v kompaktním designu formátu 19". Je vybavený 24 porty s rychlostí až 1000 Mbps, čtyřmy porty SFP Combo, sériovým rozhraním RS-232, informačními LED pro jednotlivé porty.

 

6 505.00 Kč  bez DPH

 

7 871.05 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Switch TP-Link T1500-28PCT (TL-SL2428P) Smart, 24x Lan/PoE, 4x GLan, 2x SFP Combo, 19"rack

Switch T1500-28PCT nabízí 24x 10/100Mbit/s portů, které podporují PoE v souladu se standardem 802.3at/af s celkovým napájením o výkonu 180 W. Switch je také vybaven 4x 10/100/1000MBit/s porty RJ45 a 2x combo SFP sloty.

 

5 705.00 Kč  bez DPH

 

6 903.05 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Switch TP-Link T1600G-52PS (TL-SG2452P) Smart, 48x GLan/PoE+, 4x SFP Combo, 19"rack

T1600G-52PS poskytuje 48x 10/100/1000Mbps RJ45 portů, které podporují PoE vyhovující 802.3at/af s celkovým PoE napájením až 384 W. Je opatřen 4 gigabitovými SFP sloty, L2 a L2+ funkcemi.

 

14 630.00 Kč  bez DPH

 

17 702.30 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Switch TP-Link T1500G-8T(TL-SG2008) smart, 8x GLAN

Inteligentní přepínač TP-LINK T1500G-8T s 8x RJ45 porty 10/100/1000 Mbit/s je cenově dostupné řešení pro malé a střední podniky. Přepínač poskytuje vysoký výkon, řízení síťového provozu QoS na podnikové úrovni, užitečné strategie zabezpečení.

 

1 544.00 Kč  bez DPH

 

1 868.24 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Switch TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210) JetStream™ L2 Managed, 8x GLan, 2xSFP

T2500G-10TS (TL-SG3210) je precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link v kompaktním designu, který snadno umístíte do 19" racku. Je vybavený 8 porty s rychlostí až 1000 Mbps, dvěma porty SFP a sériovým rozhraním RS-232.

 

2 463.00 Kč  bez DPH

 

2 980.23 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Switch TP-Link T2600G-18TS (TL-SG3216) JetStream™ L2 Managed, 16x GLan, 2xSFP

T2600G-18TS je precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link v kompaktním designu formátu 19", který snadno umístíte do racku. Switch je vybavený 16 porty s rychlostí až 1000 Mbps a dvěma nezávislými porty SFP Combo a 1x micro USB.

 

3 517.00 Kč  bez DPH

 

4 255.57 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Switch TP-Link T2600G-28TS(TL-SG3424) JetStream™L2 mananaged, 24x GLAN, 4x SFP

Gigabitový řízený L2 switch TP-LINK JetStream T2600G-28TS je vybaven 24 porty 10/100/1000 Mbit/s a 4 gigabitovými SFP sloty. Tento switch poskytuje vysoký výkon a výkonné funkce L2 a L2+.

 

4 301.00 Kč  bez DPH

 

5 204.21 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Switch TP-Link T2600G-28MPS (TL-SG3424P) JetStream™ 24x GLAN s POE+, 4x SFP, 384W

T2600G-28MPS (TL-SG3424P) je precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link z řady JetStream™ kompaktním designem formátu 19", který snadno umístíte do racku.

 

9 493.00 Kč  bez DPH

 

11 486.53 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Switch TP-Link T1600G-52TS (TL-SG2452) JetStream™ 48x GLan, L2 Managed/4xSFP

Switch TP-Link T1600G-52TS je náhrada za TL-SG2452 s precizním zpracovaním a kompaktním designem formátu 19", který snadno umístíte do racku. Je vybavený 48 porty s rychlostí až 1000 Mbps, čtyřmi porty SFP Combo a sériovým rozhraním RS-232.

 

8 087.00 Kč  bez DPH

 

9 785.27 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Switch TP-Link T1600G-28PS JetStream™ 24x GLAN s POE+, L2 Managed, 4xSFP Combo

TP-Link T1600G-28PS poskytuje 24x 10/100/1000Mbit/s portů RJ45, které podporují standard 802.3at/af PoE s celkovým výkonem až 192 W. Je vybaven 4x gigabitovými SFP sloty a funkcemi L2 a L2+.

 

7 383.00 Kč  bez DPH

 

8 933.43 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Switch TP-Link T1600G-18TS(TL-SG2216) smart 16x GLAN, 2x SFP combo

Precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link TL-SG2216 s kompaktním designem formátu 19" snadno umístíte do racku. Switch je vybavený 16 porty s rychlostí až 1000 Mbps, dvojicí portů SFP které jsou kombinované s 2 porty RJ45.

 

2 853.00 Kč  bez DPH

 

3 452.13 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Switch TP-Link T1600G-28TS(TL-SG2424) smart 24x GLan, 4xSFP

TP-Link T1600G-28TS (TL-SG2424) je precizně zpracovaný a velmi rychlý switch s kompaktním designem formátu 19". Switch je vybavený 24 porty s rychlostí až 1000 Mbps, čtveřicí portů SFP, informačními LED pro jednotlivé porty.

 

3 096.00 Kč  bez DPH

 

3 746.16 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

160

položek

7

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.