Testery pro optiku

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

14

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Zdroj viditelného světla VFL, ferule 2,5mm 650nm - tužka

Kompaktní a ergonomický design Vlnová délka 650 nm Výkonný laser (1.0 mW), pro simglemode a multimode (> 7 km) Prosvícení trvalé nebo blikající Univerzální adapter pro jednoduché připojení 2.5mm vstup pro konektory

 

1 630.00 Kč  bez DPH

 

1 972.30 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
VFL zdroj viditelného světla

Kompaktní a ergonomický design Vlnová délka 650 nm Výkonný laser (1 mW), pro singlemode (>7km) a multimode (>5 km) Prosvícení trvalé nebo blikající Univerzální adapter pro jednoduché připojení 2.5mm vstup pro konektory

 

1 630.00 Kč  bez DPH

 

1 972.30 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Mikroskop inspekční 400x zvětšení 2,5 a 1,25 ferule

Mikroskop inspekční 400x zvětšení 2,5 a 1,25 ferule

 

3 824.00 Kč  bez DPH

 

4 627.04 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Adapter 1,25mm pro VFL-100

Adapter pro VFL-100, 1,25mm ferule

 

648.00 Kč  bez DPH

 

784.08 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
MTS-2000 OTDR platforma

Cena na tuto platformu je orientační, stanovuje se individuálně dle konfigurace systému a aktuálního kurzu EUR. Hlavní výhody této platformy jsou: 5" displej s dotykovým ovládáním, rozlišení 800x480 s úpravou pro snadné čtení na slunci Česk

 

55 900.00 Kč  bez DPH

 

67 639.00 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
MTS-4000 OTDR platforma

Cena na tuto platformu je orientační, stanovuje se individuálně dle konfigurace systému a aktuálního kurzu EUR. Hlavní výhody této platformy jsou: 7" displej s možností dotykového ovládání (volitelně), rozlišení 800x480 s úpravou pro snadné čten

 

98 900.00 Kč  bez DPH

 

119 669.00 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
OMK-34P referenční měřící kit pro MM vlákna

Možnost konfigurace na přání, MM, SM nebo MM+SM v jendom přístroji, možnost verze bez tisku protokolů Testovací kit pro multimode optické kabeláže vlnové délky 850/1300 nm vhodné pro datové sítě velký dynamický rozsah automatické

 

39 680.00 Kč  bez DPH

 

48 012.80 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
OMK-36P referenční měřící kit pro MM+SM vlákna

Testovací kit pro singlemode a multimode optické kabeláže vlnové délky 850/1300 nm + 1310/1550 nm vhodné pro datové sítě velký dynamický rozsah automatické zjištění vlnové délky TWINTest - měří oběmi vlnovými délkami v jednom te

 

73 580.00 Kč  bez DPH

 

89 031.80 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
OLS-34 zdroj světla multimode

Zdroj světla multimode (850/1300 nm) malé rozměry vysoká odolnost Auto a TwinTest Tříletá kalibrace Vhodné pro LAN/WAN datové sítě

 

25 480.00 Kč  bez DPH

 

30 830.80 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
OLS-35 zdroj světla singlemode

Zdroj světla singlemode (1310/1550 nm) malé rozměry vysoká odolnost Auto a TwinTest Tříletá kalibrace Vhodné pro LAN/WAN datové sítě

 

41 480.00 Kč  bez DPH

 

50 190.80 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
OLP-34 power meter (měřič útlumu)

vysoká odolnost v terénu tříletá kalibrační lhůta nastavení vlnové délky po 1nm krocích univerzální adapter pro 2.5mm ferule možnost adapteru pro 1.25mm ferule automatická detekce ? Twintest mod - testování dvou vlnovýc

 

14 990.00 Kč  bez DPH

 

18 137.90 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Power meter MP-80A USB, High Power

Nový power meter od JDSU je miniaturní zařízení do USB 2.0 portu vašeho PC nebo laptopu. Toto zařízení digitálně zpracuje měření pomocí softwaru JDSU FiberChek2. Jeho velikost, funkcionalita a jednoduchost použití ho dělá extremně užitečným a praktickým z

 

10 044.00 Kč  bez DPH

 

12 153.24 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Power meter MP-60A USB

Nový power meter od JDSU je miniaturní zařízení do USB 2.0 portu vašeho PC nebo laptopu. Toto zařízení digitálně zpracuje měření pomocí softwaru JDSU FiberChek2. Jeho velikost, funkcionalita a jednoduchost použití ho dělá extremně užitečným a praktickým z

 

7 639.00 Kč  bez DPH

 

9 243.19 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Ruční mikroskop s přibližením 200x

Ergonomický tvar LED iluminace se životností 100,000 hodin Koaxiální iluminace pro největší možný detail Iluminace v úhlu tak aby byly dobře viditelné konce vlákna a jejich čistota Integrovaný filtr proti poškození zraku laserem

 

5 517.00 Kč  bez DPH

 

6 675.57 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.