SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

 
 
 
 
 
 
 
SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

HIKVISION 

KódEAM-82510
EAN6954273640347
Dostupnost
skladem
 
Dostupnost na pobočkách
není skladem 

SK1

není skladem 

SK2

skladem 

EXT

 
Vaše cena bez DPH 688.00   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 832.48   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 
 
 
 
 

Související produkty

 
 
 

<ul> <li><span style="color:#000000;">8x&nbsp;Gb PoE portů</span></li> <li><span style="color:#000000;">Uplink Port: 1x Gb Ethernet Port RJ45&nbsp;, 1x Gb SFP fiber optical port</span></li> <li><span style="color:#000000;">Standard: IEEE 802.3at/af, IEEE

 

2 090.00 Kč  bez DPH

 

2 528.90 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

<ul> <li><span style="color:#000000;">16x&nbsp;Gb PoE portů</span></li> <li><span style="color:#000000;"><strong>Uplink Port: 1x Gb Ethernet Port RJ45&nbsp;, 1x Gb SFP fiber optical port</strong></span></li> <li><span style="color:#000000;">Standard: IEEE

 

5 638.00 Kč  bez DPH

 

6 821.98 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

<ul> <li><span style="color:#000000;">24x&nbsp;Gb PoE portů</span></li> <li><span style="color:#000000;"><strong>Uplink Port: 1x Gb Ethernet Port RJ45&nbsp;, 1x Gb SFP fiber optical port</strong></span></li> <li><span style="color:#000000;">Standard: IEEE

 

7 700.00 Kč  bez DPH

 

9 317.00 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

<p><span style="color:#000000;"><strong>Gigabit Web management PoE Switch</strong></span></p><ul> <li><span style="color:#000000;">PoE porty: 8 x gigabit port + 2 x gigabit SFP Uplink</span></li> <li><span style="color:#000000;">typ portů : RJ45, full dup

 

3 768.00 Kč  bez DPH

 

4 559.28 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

<p><span style="color:#000000;"><strong>Gigabit Web management PoE Switch</strong></span></p><ul> <li><span style="color:#000000;"><strong>PoE porty: 16x gigabyt RJ45 ports + Uplink port: 2x Gb 2x gigabyt SFP</strong></span></li> <li><span style="color:#0

 

7 453.00 Kč  bez DPH

 

9 018.13 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

<ul> <li>Network Ports:&nbsp;26</li> <li><strong>PoE Port: 24x 10/100Mbps RJ45 ports</strong></li> <li>Uplink Port: 2x 1000M Combo Port RJ45</li> <li>Network Protocol: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, 802.3af, 802.3at</li> <li>Switching Capacity: 8,8Gbps</li> <

 

5 115.00 Kč  bez DPH

 

6 189.15 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

  • Model: HK-SFP-1.25G-20-1310
  • Data Rate: 1,25 Gbps
  • Interface: LC
  • Transmission Distance: 20 Km
  • Transmission Medium: Single-mode, Single fiber
  • Wavelength: Tx 1310 nm / Rx 1550 nm
  • Sensitivity: ≤ 21 dBm
  • Operating Voltage: 3.3 V
  • Output Power: -9 to -1 dBm
  • Operating Temperature: 0°C – 70°C (32°–158°F)
  • Dimensions: 13,7 x 45 x 8,5 mm


 

Obchodníci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Související dokumenty

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.