GPON, GEPON

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie GPON, GEPON

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

17

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Splitter Ubiquiti Networks UF-SPLITTER-16, UFiber Splitter 1:16

Ubiquiti UF-SPLITTER-8, UFiber Splitter pro GPON řešení. TUBE provedení, v kombinaci 1:16 s célkovou délkou vláken 4 m. Vlákna G657A, SC konektory s broušením ferule APC.

 

608.00 Kč  bez DPH

 

735.68 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Splitter Ubiquiti Networks UF-SPLITTER-32, UFiber Splitter 1:32

Ubiquiti UF-SPLITTER-8, UFiber Splitter pro GPON řešení. TUBE provedení, v kombinaci 1:32 s célkovou délkou vláken 4 m. Vlákna G657A, SC konektory s broušením ferule APC.

 

1 063.00 Kč  bez DPH

 

1 286.23 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Splitter Ubiquiti Networks UF-SPLITTER-4, UFiber Splitter 1:4

Ubiquiti UF-SPLITTER-8, UFiber Splitter pro GPON řešení. TUBE provedení, v kombinaci 1:4 s célkovou délkou vláken 4 m. Vlákna G657A, SC konektory s broušením ferule APC.

 

244.00 Kč  bez DPH

 

295.24 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Splitter Ubiquiti Networks UF-SPLITTER-8, UFiber Splitter 1:8

Ubiquiti UF-SPLITTER-8, UFiber Splitter pro GPON řešení. TUBE provedení, v kombinaci 1:8 s célkovou délkou vláken 4 m. Vlákna G657A, SC konektory s broušením ferule APC.

 

319.00 Kč  bez DPH

 

385.99 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
GPON Ubiquiti Networks UFiber Instant GPON ONU optický modul

GPON SFP modul s jedním SC konektorem a je určený do Ubiquiti jednotek řady EdgeSwitch, EdgeRouter, UniFi Switch a USG nebo s produkty UF-AE a F-POE-G2. Trasy až 20 Km. Rychlost až 2,4 Gbps download a 1,2 Gbps upload

 

975.00 Kč  bez DPH

 

1 179.75 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
SFP modul Ubiquiti Networks UF-GP-B+ U Fiber GPON OLT, Class B+ SFP Module

UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5 Gbps upload, 1,25 Gbps download ve směru ke klientům.

 

1 772.00 Kč  bez DPH

 

2 144.12 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
SFP modul Ubiquiti Networks UF-GP-C+ U Fiber GPON OLT, Class C+ SFP Module

UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-C+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5 Gbps upload, 1,25 Gbps download ve směru ke klientům.

 

1 956.00 Kč  bez DPH

 

2 366.76 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
GPON Ubiquiti Networks UF-NANOU Fiber Nano, GPON CPE

UF-NANO je kompaktní a zároveň robustně stavěný GPON koncový prvek s LED displejem pro zobrazení aktuální propustnosti / IP adresy a stavu ethernetu a optické linky.

 

1 681.00 Kč  bez DPH

 

2 034.01 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
OLT Ubiquiti Networks UF-OLT U Fiber, 8-port GPON OLT

UFiber OLT nabízí 8 GPON portů a podporuje až 128 klientů na port, celkově až 1024 souběžných klientů s fyzickými linkami do vzdálenosti 20 km. Dva SFP+ porty s rychlostí 10G, jeden ethernetový port určený pouze pro management a jeden konzolový port.

 

36 640.00 Kč  bez DPH

 

44 334.40 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
GPON Ubiquiti Networks UF-LOCO U Fiber

Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení. V balení najdete micro-USB adaptér s výstupem 5V. Jednotku lze napájet také přes 24V POE.

 

1 099.00 Kč  bez DPH

 

1 329.79 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
OLT Ubiquiti Networks UF-OLT-4 - U Fiber 4x GPON, 1x SFP+

Zařízení UFiber OLT 4 nabízí 4 GPON porty a podporuje až 128 klientů na port. Dále je k dispozici také jeden SFP+ port s rychlostí 1/10G, jeden ethernetový port pro management a jeden konzolový port. Výhodou je centrální správa pomocí softwaru UNMS.

 

23 090.00 Kč  bez DPH

 

27 938.90 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
GPON Ubiquiti Networks UF-LOCO U Fiber, 5-pack

Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení. V balení najdete micro-USB adaptér s výstupem 5V. Jednotku lze napájet také přes 24V POE. Balení obsahuje 5 kusů.

 

5 185.00 Kč  bez DPH

 

6 273.85 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
GPON Ubiquiti Networks UF-LOCO U Fiber, 20-pack

Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení. V balení najdete micro-USB adaptér s výstupem 5V. Jednotku lze napájet také přes 24V POE. Balení obsahuje 20 kusů.

 

20 440.00 Kč  bez DPH

 

24 732.40 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
GPON Ubiquiti Networks UFiber WiFi

UF-WIFI je robustní, vysoce výkonná GPON klientská jednotka ONT s funkcí routeru, čtyřmi Gbit ethernety a 300 Mbps WiFi rozhraním.

 

1 725.00 Kč  bez DPH

 

2 087.25 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
GPON Ubiquiti Networks UFiber WiFi6 GPON CPE 4x GLan, Wifi 6

Jednotka pro vysokorychlostní GPON připojení, point-to-multipoint zařízení, 2,4 Gb/s rychlost během stahování, 1,2 Gb/s během nahrávání (upload), 4x GbE RJ-45 LAN, 1x GPON WAN port, napájení pomocí adaptéru nebo přes pasivní PoE.

 

2 481.00 Kč  bez DPH

 

3 002.01 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
SFP modul Ubiquiti Networks UACC-UF-OM-XGS 10G, 20km

Optický SFP+ modul, vysoká rychlost až 10 Gb/s, velký dosah 20 km, podpora standardů XGS-PON a XG-PON, kompatibilní s Ubiquiti UISP Fiber OLT XGS a UISP Fiber XGS/XG, využití s kabely typu Single Mode.

 

7 105.00 Kč  bez DPH

 

8 597.05 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
OLT Ubiquiti Networks UACC-UF-WDM-XGS

OLT jednotka/modul multiplexování s dělením vlnové délky, kombinace služeb XGS/XG-PON a GPON, podpora redundantního napájení, součástí balení montážní sada k instalaci do racku 1U.

 

6 502.00 Kč  bez DPH

 

7 867.42 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.telexion.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.